התקנת צנרת ביוב

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

משפצים את הבית? בונים בית חדש? הצנרת לא תקינה ואתם מעוניינים להחליף אותה? כל אלה מצריכים התקנה של צנרת ביוב. על מנת שתוכלו להנות מצנרת ביוב איכותית שתשרת אתכם לשנים ארוכות, צריך לדעת מה התהליך כולל. לשם כך, אנחנו ב"דן ביוב", ריכזנו לכם מידע רב בנושא. 

התקנת צנרת ביוב

התקנת צנרת ביוב- מה זה אומר?

אם אתם מעוניינים להתקין צנרת ביוב, אתם חייבים להיות מודעים לכך שהדבר כולל הרס וחפירות. אם אתם בונים בית חדש אז אין בעיה בכך. המקום הוא אתר בניה ואתם לא גרים בו. אם אתם משפצים את הבית לגמרי ואינכם גרים בו, אז זו גם אינה בעיה. אך אם אתם גרים בבית וצריכים להחליף את צנרת הביוב אתם צריכים לקחת בחשבון שהבית שלכם יהפוך לאתר בניה. לכן, במידה ואתם מעוניינים להמשיך לגור בבית, מומלץ קודם כל לבדוק אופציה של תיקון ביוב ללא הרס. תיקון ביוב ללא הרס, נעשה על ידי כמה שיטות שונות. 

שיטה אחת היא שירוול צנרת הביוב. בשיטה זו מחדירים שרוול פולימרי לתוך צנרת הביוב דרך הפתח של בריכת הביוב. לאחר החדרת הצינור, מצמידים את השרוול הפולימרי לדפנות הצנרת על ידי ניפוח והדבקה. לאחר מכן, מקבלים צנרת מחודשת שבה החלק הפנימי תומך בחיצוני ולהפך. 

שיטה נוספת היא הטלאה. בשיטת ההטלאה מכניסים טלאי מסיבי זכוכית, קרבון וחומרים פולימריים לתוך הצנרת. הטלאי מוצמד בלחץ רב וחום גבוה ולאחר זמן של כ40 דקות מהווה חלק חדש בצנרת. שיטה זו נעשית ללא הרס וללא צורך בחפירה.

חשוב להבין, שתיקון הביוב ללא הרס מתאפשר במקרים בהם הצנרת תקינה. במקרים בהם הצנרת מתפוררת או שיש בה שיפועים חמורים או קוטר לא תקין, חייבים להחליף אותה ולבצע התקנת צנרת ביוב חדשה. 

כיצד מתבצעת התקנת צנרת ביוב?

התקנת צנרת ביוב מתבצעת על פי מספר שלבים. 

שלב התכנון

שלב התכנון הוא השלב הראשון בהתקנת צנרת ביוב. על מנת שההתקנה תתבצע כמו שצריך חשוב מאוד לבצע תכנון נכון. התכנון חייב להתבצע על ידי קבלן ביוב מקצועי. מומלץ לוודא שקבלן הביוב מנוסה וניתן לסמוך עליו. בתכנון חשוב לקבוע את סוג הצינורות, קוטר הצינורות, שיפוע מתאים, מספר השוחות ומאילו חומרים להשתמש. 

שלב החפירה

לאחר תכנון ההתקנה, יש לחפור על מנת שיהיה היכן להתקין את צנרת הביוב. החפירה תעשה עם טרקטורים מתאימים שיוכלו לחפור לעומק המתאים. 

שלב התקנות וחיבורים

לאחר שהסתיימו החפירות ניתן להתחיל בהתקנת צנרת הביוב. בשלב זה אנשי המקצוע יתקינו את מערכת הביוב, את הצינורות, את הברכות ועוד.

שלב הבדיקה

לאחר שהסתיימה ההתקנה, אנשי המקצוע יבדקו שהכל תקין ועובד כמו שצריך. הבדיקה תעשה לפני שיכסו את הבורות, על מנת שיוכלו לשנות במקרה הצורך. 

שלב הכיסוי

במידה והכל עובד כהלכה, ניתן לכסות את צנרת הביוב בחולות ומטמינים אותה באדמה. 

בדיקה סופית

לאחר שאנשי המקצוע יסיימו את כל השלבים וצנרת הביוב תוטמן באדמה, הם יבצעו בדיקות אחרונות על מנת להיות בטוחים שהכל תקין ועובד כשורה. 

כמה עולה התקנת צנרת ביוב?

אין תשובה חד משמעית בנוגע למחיר של התקנת צנרת ביוב. הסיבה לכך, היא שהמחיר מושפע מפרמטרים שונים. הפרמטרים המשפיעים על המחיר יהיו אורך הצנרת, מספר שוחות, מיקום העבודה, נגישות, אילו חומרים משתמשים ועוד. כל אלה משפיעים על המחיר הסופי של התקנת צנרת ביוב. לכן, במידה ואתם מעוניינים לבצע התקנת צנרת ביוב מקצועית צרו קשר עם קבלן ביוב מקצועי על מנת שיקבל מושג לגבי צנרת הביוב הדרושה לכם ויוכל לתת הצעת מחיר ראשונית. אנחנו ב"דן ביוב" מעניקים מחירים נוחים ושירות איכותי.  

מתי צריך לבצע התקנת צנרת ביוב חדשה?

אם צנרת הביוב שלכם לא תקינה- אתם מתמודדים עם סתימות או הצפות חוזרות ונשנות, מומלץ להחליף את הצנרת ולהתקין צנרת ביוב חדשה. צנרת לא תקינה קורית בעקבות מספר גורמים-

  • צנרת ביוב ישנה- במקרה כזה החומר שמרכיב את הצינורות מתחיל להתפורר. כתוצאה מההתפוררות נגרמים שברים ותקלות שמחייבים החלפה של הצנרת.
  • קוטר לא מתאים- במקרים רבים הקוטר של צינורות הביוב קטן מידי, בעקבות עומס שגדל עם הזמן. במקרים בהם בעל הבית מרחיב את הבית ובונה יחידה שמשמשת לאכלוס של עוד אנשים- צנרת הביוב הופכת ללא מתאימה לכמות האנשים ויש להגדיל את קוטר הצנרת. לשם כך יש להחליף את צנרת הביוב.
  • חדירת שורשים- צנרת הביוב ממוקמת מתחת לאדמה. בצינורות זורם חומר אורגני שמהווה מזון לצמחים שונים. שורשי הצמחים, שנמצאים גם הם מתחת לאדמה, צומחים לכיוון צינורות הביוב וניזונים מהחומר האורגני. כתוצאה מכך, השורשים חודרים את צינורות הביוב ומנצלים מרווחים או סדקים קטנים. לאחר החדירה הם ממשיכים לגדול בתוך צינורות הביוב. הדבר גורם לסתימות והצפות. 
  • שיפוצים- במידה ואתם מבצעים שיפוץ, תמ"א ועוד, זו הזדמנות מצוינת להחליף את הצנרת הישנה ולהתקין צנרת חדשה מהסיבה שהבית כבר הופך לאתר בניה. 

חברת "דן ביוב" מבצעת התקנת צנרת ביוב ומספקת שירות איכותי במחירים נוחים. צרו איתנו קשר לעוד פרטים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

פייסבוק
וואטסאפ
אימייל

שטיפת קווי ביוב ברהט

  שטיפת קווי ביוב ברהט צריכה להיות פעולה שגרתית שוטפת אותה מבצעים בכל קו ביוב פעיל אבל בפועל לא רבים הם הבתים הפרטיים והמשותפים שמבצעים

תיקון צנרת ביוב בבית משותף

תיקון צנרת ביוב בבית משותף

תיקון צנרת ביוב בבית משותף המגורים בבית משותף כרוכים בהרבה בירוקרטיות לא ברורות. לשם כך, יש את ועד הבית, שאחראי על האזורים המשותפים בבניין המגורים.

טיפים לבחירת קבלן ביוב שכדאי להכיר

כבר זמן מה שהביוב במבנה שלכם עושה בלגן, מעלה ריחות לא נעימים וגורם להצפות ונזילות… נשמע מוכר? הגיע הזמן להזמין קבלן ביוב, שיפתור את הבעיות

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

דן ביוב – מובילים בשירותי ביוב

חברת דן צילום קווי ביוב מתמחה בביצוע צילום מקצועי של קווי ביוב ביתיים, שכונתיים, עירוניים ובינעירוניים. לאורך שנות פעילותה, מספקת החברה שירות מקצועי ואדיב למאות לקוחות במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, ועומדת תמיד על חבילת הערך האולטימטיבית – לחסוך שבירה של קירות, הרמה של מרצפות או הרס של אלמנטים שונים בסביבה.

מאמרים נוספים

צילום ביוב
שירותי ביובית 24 שעות ביממה

ישנם מצבים בחיים שכולנו יודעים להגדיר אותם כמצבי חירום, במיוחד אם הם נסובים סביב נושאים של חיים ומוות. אלא שגם שירותי ביוב הם לרוב שירותי

צנרת ביוב חיצונית
צנרת ביוב חיצונית

צנרת ביוב חיצונית ישנם מקרים בהם צנרת ביוב חיצונית היא עדיפה. ישנם צינורות המתאימים עבור צנרת ביוב חיצונית. לשם כך צריך צינורות בעלי עמידות גבוהה

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!