תיקון מרזב פנימי

מרזבים אחראים על ניקוז מי הגשם והובלתם לקרקעית מגג הבית. חשובה מאוד תקינותם של המרזבים וניקיונם הפנימי על מנת שמים יעברו בהם בזרימה. סתימה במרזב יש לה השלכות רבות.

תיקון מרזב פנימי

מרזבים נסתמים בדרך כלל בגלל ענפי עצים אשר עפו פנימה, חול שנזרק אל תוך המרזב על ידי הרוח והצטבר, גללים של ציפורים הנערמים ועוד סיבות רבות אחרות. מרזבים יכולים גם להתפרק או להיסדק כתוצאה מחלודה או התיישנות והזנחה. כשיש סתימה במרזב הדבר עלול לגרום לריחות מאוד לא נעימים ולא בריאים של עובש ותחב. ליצור הצטברות של חיידקים וכתמים גדולים של רטיבות על הקירות. לא מומלץ לדחות בעיות במרזב, הן מתפשטות במהירות.

תיקון מרזב פנימי לעומת חיצוני

המרזבים החיצוניים מותקנים מחוץ לבית, הגישה אליהם מאוד קלה והניקיון יחסית פשוט ומהיר. לעומתם המרזבים המותקנים בתוך הבית פחות חשופים לפגעי הטבע ולכן פחות מתקלקלים אך הגישה אליהם הרבה יותר מסובכת ופחות נוחה. תיקון מרזב פנימי מוטב שיעשה על ידי איש מקצוע מנוסה, מקצועי ומוסמך ובעיקר עם הוא מחזיק בציוד מתקדם המייעל מאוד את העבודה שלו. בעיה נפוצה נוספת במרזבים היא הנזילה. בדרך כלל הנזילה קוראת בגלל חלקים של המרזב המתפרקים ממנו, חלודה והתפוררות החומר.

עוד בשלב ההתקנה

מרזבים נוטים להתקלקל הרבה פעמים בגלל תחזוקה לא נכונה, הזנחה, חלודה, מזג אוויר ועוד. כששומרים על המרזב ומתחזקים אותו כמו שצריך, בניקיון פנימי, ושמירתו מפני חלודה, הוא יכול להחזיק שנים. כבר בשלב הבנייה של הבית וההתקנה של המרזב יש להדגיש תשומת לב רבה לאיכות ההתקנה, החיבור בין הקפלים השונים שלו, החיבור לקיר ועוד. מרזב שלא הותקן כמו שצריך הוא מתכון לצרות בהמשך. כשבא נציג של חברה מקצועית לבדיקה כללית, הוא יכול בהחלט לדאוג למרזב.

נזקים גדולים ממים

מים, עם כל הברכה שיש בהם וחשיבותם הבלתי מעורערת לחיים, מסוגלים לגרום נזק עצום. מים המצטברים בתוך מרזב יגלשו בסופו של דבר לקירות הבית ומיד תהיה שם רטיבות ונזק לקיר. אסור שיצטברו מים במרזב ואם הצטברו, ישנה סכנה גדולה לתקינותו בהמשך. בבואך להתקין מרזב בחצר ביתך או בכל מקום אחר, ראשית, יש להיעזר באיש מקצוע ולא להסתמך על היכולות האישיות והידיים הטובות. המים השקטים יחדרו עמוק לכל פינה, יצטברו על הגג וימשכו את המסע שלהם.

תיקון מרזב פנימי והחזקתו הוא עניין למקצוענים

מומלץ להשאיר את העבודה למקצוענים הם יעשו אותה מדויק ומהיר. חברת דן צילום ושיקום קווי ביוב מומחים בתיקון צנרת ביוב ללא הרס היא חברה מקצועית ובעלת מוניטין. נשמח לענות לכל שאלה. אנו מכירים את הבעיות ואת התקלות האופייניות לתחום האינסטלציה. ברשותנו הציוד המתקדם והמשוכלל ביותר. תוכלו ליצור קשר ונשמח מאוד לבצע אבחנה ולהציע פתרונות. תיקון מרזב פנימי לא לדחיינים, אם יש בעיה, נטפל בה מיד וללא דיחוי.

תיקון מרזב פנימי

More to explorer

מצלמת ביוב

צילום קווי ביוב המדריך המלא

  שלח זה מרגיז כשהשירותים, אמבטיה או הברז נסתמים, אך כאשר נסתם אחד מקווי הביוב- יש לכם כבר בעיה אמתית. חסימה בביוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.