תיקון צנרת ביוב ללא הרס

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

תיקון צנרת ביוב ללא הרס

האם אפשר לתקן צנרת כלשהי, לא רק צנרת ביוב, מבלי לגרום להרס היקפי של חלקי מבנה כלל? האם אפשר בכלל להגיע לצינור בכדי לתקן אותו מבלי ששוברים את הקיר שבו מותקן הצינור או את הרצפה שתחתיה הוא מותקן? ובכן, אם כבר קרה לכם שחוויתם נזילת מים ולבטח נזילת ביוב, אתם כבר יודעים שפרויקטים לתיקון נזילות מעין אלה, יכולים להימשך שבועות ארוכים, להיות כרוכים בהרס רב מאוד של חלקי מבנה רק כדי לאתר את הנזילה ולאחר מכן גם לתקן אותה והם כמובן, יכולים גם לעלות לא מעט כסף. אלא שהיום ישנה האפשרות לבצע תיקון צנרת ביוב ללא הרס או לכל היותר עם הרס מינימלי ונקודתי בלבד. איך זה עובד ומי יודע לעשות את זה? על כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת דן ביוב, המתמחה בכל השירותים למערכות ביוב ובכלל זה גם תיקון של מערכות ביוב ללא הרס היקפי כלל.

תיקון צנרת ביוב ללא הרס

מדוע תיקון צנרת ביוב מחייב הרס של חלקי מבנה?

ובכן, התשובה היא מאוד פשוטה: צנרת הביוב מותקנת במרחב התת רצפתי, מתחת לאריחי הרצפה הפרושים על כל שטח ביתכם. במבנים משותפים, צנרת ביוב יכולה לעבור גם דרך הקירות כחלק ממערך הצינורות שמחברים בין כלל מערכי הביוב בבניין כולו. כאשר מתברר כי ישנה נזילה בצנרת הביוב, לא ניתן לדעת בדיוק מהיכן נובעת הנזילה. במקרים הטובים רמת הדיוק יכולה להיות של כמטר אחד ובמקרים אחרים זה עלול לדרוש הרמה של מרצפות בכל שטח הבית רק כדי לאתר את מקור הנזילה. משאותרה הנזילה, התיקון הוא מהיר יחסית וכעת נותר רק להחזיר את המצב לקדמותו. העניין הוא שלא ניתן להימלט מההרס הזה: היכולת לאתר את הנזילה ולבטח היכולת לתקן אותה, מחייבות הרס של חלקי מבנה בכדי לחשוף את הצנרת וליצור גישה ישירה שתאפשר את איתור התקלה ואת תיקונה. אלא שהיום, ישנה גם אפשרות לבצע תיקון צנרת ביוב ללא הרס.

איך זה עובד?

תיקון צנרת ביוב ללא הרס היא פרקטיקה שמבוססת על ביצוע התיקון מתוך הצינור עצמו. היכולת לאתר נזילות מתוך הצינור עצמו היא יכולת שקיימת כבר שנים רבות ומבוססת על טכנולוגיות של צילום קווי ביוב. אם בעבר היינו צריכים להרים מרצפות בכל חלקי הבית בכדי למצוא מקור הנזילה, הרי שהיום באמצעות החדרת מצלמה ייעודית עם גוף תאורה אל תוך צנרת הביוב, אנחנו יכולים לאתר את מקור הנזילה מתוך הצינור ולדעת בדיוק היכן ממוקמת התקלה ואיזו מרצפה או שתיים בדיוק עלינו להרים על מנת ליצור את הגישה שתאפשר את תיקון התקלה. אלא שבכך זה לא נגמר. כיום ישנה גם האפשרות לא רק לאתר את התקלה ללא הרס, אלא גם לתקן אותה ללא הרס. טכניקה זו מבוססת על שימוש בהחדרת שרוול אל הצנרת הקיימת והצמדת השרוול לדפנות הצנרת הקיימת. השרוול עצמו הופך למעשה לנתיב החדש שדרכו יזרום הביוב כשהצינור המקורי פשוט תומך בשרוול מסביב ומעניק לו את החוזק הנדרש לו. אפשר לדמיין זאת כמו השחלת צינור בתוך צינור. בצורה זו, אין צורך לבצע הרס של חלקי מבנה מאחר ואין צורך ליצור גישה ישירה אל הצינור מבחוץ.

מן הסתם, לא בכל המקרים ניתן ליישם את הטכניקה המלאה של תיקון צנרת ביוב ללא הרס, אבל גם במקרים שהדבר אינו ניתן, הרי שניתן בהחלט למזער את ההרס באמצעות איתור מדויק של מיקום התקלה ומיקוד ההרס לשטח קטן ומצומצם מאוד. יכולת זו יכולה לחסוך המון כסף, זמן ועוגמת נפש בתהליכים אינסופיים של הרס מבנים רק כדי לאתר תקלת צנרת ולתקן אותה.

העניין הוא שלא כל אינסטלטור מציע את האפשרויות הללו ובכדי להשלים את תהליך התיקון ללא הרס כלל או עם הרס מינימלי בלבד, יהיה עליכם למצוא את הגורם המקצועי שמציע את האפשרות הזאת ומחזיק בכל היכולות הנדרשות למימושה. חברת דן ביוב היא אחת החברות המובילות בישראל בכל מה שקשור לשירות מערכות ביוב. החברה מבצעת התקנה של מערכי ביוב, החלפת צנרת ביוב, תיקון צנרת ביוב ללא הרס, צילום קווי ביוב ומקפידה מאוד על סטנדרטים גבוהים ואחריות מלאה על כל חלקי השירות. 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

אינסטלציה
מתי צריך להזמין איש אינסטלציה?

ישנם מספר סימנים המעידים שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור. אם אתה מבחין בנזילות בצנרת, לחץ מים נמוך או רעשים מוזרים המגיעים ממערכת האינסטלציה שלך, עדיף להתקשר לאיש מקצוע. התעלמות מבעיות אלו עלולה להוביל לבעיות משמעותיות יותר בהמשך.

נזילת מים
רטיבות בקירות פנימיים – כיצד מתמודדים?

​ ​רטיבות בקיר פנימי היא תופעה נפוצה בה מופיעים סימני לחות, כתמים או עובש על קירות הבית מבפנים. רטיבות זו נובעת מחדירת מים או אדי מים אל תוך הקיר, והיא עלולה לגרום לנזקים משמעותיים למבנה ולפגוע בבריאות הדיירים. הרטיבות יכולה להופיע בכל חלקי הקיר, אך נפוצה במיוחד באזורים הסמוכים לצנרת, חלונות ודלתות.

water
התפקיד המכריע של שיקום שפכים בשיקום מאגרים

מחסור במים הוא נושא קריטי איתו מתמודדות מדינות רבות בעולם, כולל ישראל. כמדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, ישראל נמצאת בחזית הפתרונות החדשניים להתמודדות עם בעיה זו. פתרון אחד כזה הוא שיקום שפכים, שלו תפקיד מכריע בשיקום ומילוי מאגרי מים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!