דן צילום קווי ביוב

אודות

דן צילום קווי ביוב

חברת דן צילום קווי ביוב מתמחה בביצוע צילום מקצועי של קווי ביוב ביתיים, שכונתיים, עירוניים ובינעירוניים. לאורך שנות פעילותה, מספקת החברה שירות מקצועי ואדיב למאות לקוחות במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, ועומדת תמיד על חבילת הערך האולטימטיבית – לחסוך שבירה של קירות, הרמה של מרצפות או הרס של אלמנטים שונים בסביבה.

במסגרת שירותי צילום קווי ביוב, עושה החברה שימוש בטכנולוגיות הצילום המתקדמות ביותר בתחום עם אפשרות לצילום ברזולוציה גבוהה במיוחד גם בתנאי תאורה לקויים. טכנולוגיות אלה מאפשרות לבצע את כל סוגי המשימות בקווי ביוב, ובכלל זה איתור תקלות, בקרה שוטפת של קווי ביוב, סקירת קווי ביוב לסדקים ותקלות בהתהוות, בחינה של אפשרויות טיפול ותכנון מהלכי תיקו

צילום צנרת ביוב
מצלמת ביובית מתקדמת

הטכנולוגיה המתקדמת בעולם

שירותי צילום קווי הביוב של חברת דן מסופקים במהירות ובזמן מענה מינימלי לרבות אפשרות להזמנת השירות בזמני חירום. במסגרת השירות, נהנים לקוחות החברה לא רק מהטכנולוגיות המתקדמות המיושמות על ידה, אלא גם ובעיקר מהרמה המקצועית של צוות העובדים בחברה. הידע המקצועי, הניסיון המקצועי וההכשרות התקופתיות שעוברים העובדים בחברה, מיועדים כל כולם להבטיח את תהליכי איתור התקלות החלקים והמהירים ביותר ללקוחותינו.

מעבר לשימוש באמצעי הצילום החדישים, יודעים עובדי החברה למקד את מאמצי החיפוש באזורים רגישים ובנקודות תורפה אותם הכירו לאורך שנים של פעילות בתחום. כמו כן, במסגרת השירות עצמו, עושים עובדי החברה את כל המאמצים הנדרשים על מנת להגיע לכל פינה במערכת הביוב, לצלם כל קו במערכת ולוודא שכל השטח כוסה היטב לפני שמתחילים בבניית תכנית התיקון והטיפול בתקלה.

סובלים מבעיות בביוב?

כשיש בעיה במערכת הביוב, צוות המומחים של דן צילום קווי ביוב ימצא אותה עבורכם ויעשה זאת בזמן שיא, בצורה נקיה וחלקה ומבלי שתצטרכו לשבור דבר או לייצר מפגעים תברואתיים למיניהם.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בקשר לטכנולוגיות צילום קווי הביוב של החברה ולהתייעץ עם צוות המומחים שלנו לגבי האופן בו נוכל לסייע לכם בקיום בקרה רציפה על קווי הביוב שלכם או לאתר עבורם תקלות על פי הצורך.

מצלמת ביוב

ליצירת קשר ומידע נוסף מלאו פרטיכם כעת

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!