איטום צנרת ביוב

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

איטום צנרת ביוב

צנרת ביוב חשופה לכוחות שונים הפועלים עליה ויכולים לגרום לשינויים דינמיים במבנה שלה. שינויים אלה לרוב אינם גורמים לבעיה כלשהי בתפקוד המערכת, אך בנקודת קצה כלשהי, הם בהחלט יכולים לגרום לסדיקה, שבירה או אובדן איטום במערכת, מה שיוביל להיווצרות תקלות ונזילות חוזרות ונשנות במערכת. אחת הדרכים להתמודד עם סוגיה זו היא באמצעות איטום צנרת ביוב. באילו מקרים אנחנו נדרשים לבצע איטום? האם שירות זה רלוונטי גם למערכי ביוב קיימים, או אך ורק למערכי ביוב בהקמה? האם האיטום מבוצע על ידי קבלני איטום או על ידי קבלני אינסטלציה? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת דן ביוב, המספקת את כל סוגי השירותים בעולם מערכי הביוב ובכלל זה, גם שירות איטום צנרת ביוב.

איטום צנרת ביוב

באילו מקרים נדרש לבצע איטום של צנרת הביוב?

ובכן, שלב האיטום הוא שלב חשוב ומרכזי בכל תהליך של הנחת צנרת ביוב. לאחר הנחת הצנרת וחיבור כל החלקים לכדי קווי ביוב במערך סגור ומסודר, יש לבצע איטום סופי של כל החיבורים במערך. פעולות איטום מרכזיות מבוצעות תוך כדי חיבור חלקי הצנרת, בעיקר באמצעות גומיות וטבעות איטום, אך באזורי צנרת מסוימים המתאפיינים ברגישות מבנית מיוחדת, ייתכן שנרצה ליישם שכבת איטום נוספת. פעולות איטום אלה מבוצעות כמובן על ידי קבלן האינסטלציה שאחראי על הנחת צנרת הביוב ולא נדרש לשם כך קבלן.

איטום צנרת ביוב יכול להידרש כמובן גם במערכי ביוב קיימים. צורך זה עולה בדרך כלל לאחר ריבוי מקרים של נזילות ודליפות ביוב מצנרת הביוב, או אפילו לאחר דליפה אחת שבעקבותיה מתברר כי ישנה בעיה רוחבית באיטום של מערך הביוב כולו. בעיה רוחבית זו יכולה להיגרם מכמה סיבות, החל מביצוע לא מקצועי ולא מוקפד בזמן הנחת צנרת הביוב וכלה בשינויים מבניים שחלו במערכת לאור העומסים הפועלים עליה ובכלל זה תנודות קרקע, חיכוך תדיר עם זרם השפכים, חדירת שורשי עצים וצמחים אל תוך נקודות החיבור בצנרת וכדומה. כל אחד מאלה יכול לפגוע באיטום הצנרת ולכן מחייב איטום מחדש וחיזוק האיטום היכן שנדרש.

האם תהליך האיטום מחייב חישוף של כל מערכת הביוב במבנה?

התשובה היא כן ולא. כן מכיוון שבכל חלק של צנרת הביוב בו נרצה לחדש את האיטום, יהיה עלינו ליצור גישה ישירה אל הצינור בכדי שנוכל לבצע את פעולת האיטום הנדרשת ולא מכיוון שלא בטוח שחידוש האיטום או איטום בכלל, נדרש בכל חלקי הצנרת וייתכן שצורך זה מתמקד באזור מסוים של הצנרת. בכל מקרה, בכל חלק מהצנרת שבו אנו מעוניינים לבצע איטום של צנרת הביוב, יהיה עלינו ליצור גישה ישירה אל הצינור וזה אומר גם הרמת אריחי ריצוף היכן שצריך.

כיצד ניתן למזער את היקף הנזק ההיקפי של תהליך האיטום?

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל פרויקט של איטום צנרת ביוב הוא לאתר בדיוק את המיקומים בהם איטום כזה אכן נדרש. אין טעם להרים מרצפות בבית, לשבור קיר או לחילופין לבצע חפירות קרקע מאסיביות בקווי ביוב ראשיים, רק כדי לבדוק האם אכן נדרש איטום או שאין צורך כזה. בכדי לתכנן את תהליך האיטום ולהגדיר את הנקודות הספציפיות בהן איטום כזה אכן נדרש, ניתן להיעזר בטכנולוגיה של צילום קווי ביוב. טכנולוגיה זו מבוססת על החדרת מצלמה זעירה עם גוף תאורה זעיר, המחוברים אל ראש צינור גמיש אותו אנו מחדירים פנימה אל תוך מערך הביוב ונעים לאורכו. בצורה זו אנו יכולים לסרוק את הדופן הפנימית של קו הביוב, לבחון את כלל החיבורים ולקבל החלטה לגבי הצורך לבצע איטום בכל נקודה ונקודה.

חברת דן ביוב היא חברה מובילה בתחום השירותים המקצועיים למערכות ומערכי ביוב ובכלל זה, מציעה החברה שירות איטום לבתים פרטיים, בתי עסק, מפעלים, מבני ציבור וכן קווי ביוב ראשיים. החברה נעזרת בטכנולוגיות מתקדמות של צילום קווי ביוב וכן מבצעת פעולות איטום מחודש באמצעות האמצעים המתקדמים ביותר על מנת להבטיח איטום מלא שיחזיק מעמד לאורך זמן רב ללא תקלות. חברת דן ביוב היא אחת החברות המובילות בתחום זה ומעניקה שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

צילום ביוב
שירותי ביובית 24 שעות ביממה

ישנם מצבים בחיים שכולנו יודעים להגדיר אותם כמצבי חירום, במיוחד אם הם נסובים סביב נושאים של חיים ומוות. אלא שגם שירותי ביוב הם לרוב שירותי

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!