תיקון צנרת ביוב בבית משותף

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

תיקון צנרת ביוב בבית משותף

תיקון צנרת ביוב היא אף פעם לא משימה קלה ופשוטה. היא לא קלה ופשוטה מכיוון שהיא כרוכה במראות "קשים" ובריחות לא נעימים אבל עוד יותר מכך, היא לא קלה ופשוטה מכיוון שצנרת הביוב קבורה עמוק מתחת לרצפה ובמקרה של בית משותף, גם בתוך הקירות. מה הבעיה עם זה שהצנרת קבורה בתוך הקיר? האם זה אומר שצריך לשבור קירות ולהרים מרצפות כדי לתקן את צנרת הביוב? האם ישנם פתרונות חכמים לביצוע תיקון צנרת ביוב בבית משותף מבלי לגרום להרס נרחב? מי מציע את הפתרונות הללו? על שאלות אלו ועוד עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של חברת דן ביוב, המתמחה בכל סוגי השירותים עבור מערכות ביוב מכל הסוגים ובכל הגדלים.

תיקון צנרת ביוב בבית משותף

תיקון צנרת ביוב – אתגר לא פשוט

תיקון צנרת הוא תיקון מאוד פשוט שאפשר להשלים אותו בתוך דקות, אלא שזה נכון אך ורק למקרים בהם הצינור עומד לפנינו חשוף כולו. במקרה של צנרת ביוב, מדובר בצנרת שעוברת בתוך קיר, קבורה בתוך בטון שעוטף אותה מכל עבר או מתחת לרצפת הבית. במקרה כזה, התיקון הופך כבר לסיפור מורכב הרבה יותר. זה מתחיל באיתור מיקום התקלה שבו יש לבצע את התיקון. כדי לאתר את התקלה, עלינו למעשה לחשוף את הצינור כולו, שלב אחרי שלב בתקווה שנמצא כמה שיותר את מיקום התקלה בצינור. זה נמשך בביצוע התיקון בתנאים של צינור המחובר למערכת שלמה ומוקף במכלולי בנייה, לעיתים נוקשים כמו בטון. תיקון צנרת ביוב בבית משותף הוא אפילו מורכב עוד יותר משתי סיבות: פעם אחת, צנרת הביוב בבית משותף עוברת לא רק מתחת לרצפה, אלא גם בקירות במטרה לחבר את כל הקומות למערכת ביוב אחת. פעם שניה, בבית משותף קשה יותר לאתר את מיקום הנזילה וזה יכול לעיתים לערב מספר דירות, תלוי במיקום הכללי של התקלה.

מה הפתרון לאתגר זה?

ובכן, כיום ישנם מספר פתרונות שיכולים לסייע. הפתרון הראשון והשכיח יותר הוא הפתרון של צילום צנרת ביוב. פתרון זה מאפשר לנו לסרוק את הצנרת מתוכה ולאתר את מיקום התקלה מבלי לבצע הרס נרחב. ישנן טכניקות נוספות לאיתור נזילות, אם כי לא כולן רלוונטיות לתחום הביוב. בתחום הביוב, צילום צנרת ביוב הוא הפתרון הטוב ביותר לאיתור נזילות ותקלות צנרת. הפתרון השני יכול לייתר לחלוטין את כל התהליך של איתור התקלה. פתרון זה מאפשר לנו לא רק לאתר את התקלה מתוך הצינור, אלא גם לתקן אותה מתוך הצינור עצמו. תיקון זה מבוסס על החדרת שרוול פולימרי שמקבל את הצורה של הצינור ולמעשה הופך לדופן הפנימית של הצינור. בצורה זו נוצר נתיב חדש ואטום לזרימת מי הביוב, ללא קשר לנזק שנגרם לצינור המקורי שעוטף את השרוול מסביב.

שני פתרונות אלה מספקים למעשה אלטרנטיבה מעולה גם ובעיקר, במקרה של תיקון צנרת ביוב בבית משותף. הפתרון הראשון מאפשר לבצע את התיקון עם נזק היקפי קטן מאוד תוך התמקדות במיקום התקלה לצורך ביצוע התיקון עצמו. הפתרון השני מאפשר לבצע את התיקון כולו ללא הרס היקפי כלל, הכל מתוך הצינור ומבלי לערב את חלקי המבנה העוטפים את הצינור מבחוץ.

מי מבצע את התיקונים הללו?

תיקון צנרת ביוב בבית משותף, המבוצע על ידי אינסטלטור כללי יכול לעלות לכם הרבה מאוד כסף, לארוך הרבה מאוד זמן ולהיות כרוך בלא מעט עוגמת נפש, לעיתים ליותר מדירה אחת ולעיתים לבניין כולו. תיקון עם הרס מינימלי באמצעות צילום צנרת ביוב דורש יכולות מתאימות, שאמנם מוצעות היום על ידי כמה וכמה גורמים בישראל, אם כי לבטח לא על ידי כל אינסטלטור מקומי. תיקון ללא הרס כלל באמצעות שירוול של צנרת הביוב זה כבר סיפור לגמרי אחר ולשם כך יהיה עליכם למצוא גורם מקצועי מתאים, שיודע ליישם את הטכנולוגיה הזאת. ובהיבט המחיר, אתם יכולים להיות רגועים – תיקון צנרת ביוב בבית משותף באמצעות הטכנולוגיות החדשות יעלו לכם הרבה פחות מאשר התיקון המסורתי. חברת דן ביוב מציעה את כל סוגי התיקונים למערכות ביוב ובכלל זה תיקון צנרת ביוב בבית משותף, הן באמצעות צילום צנרת ביוב והן באמצעות הטכנולוגיות החדשות לתיקון הצנרת מתוך הצנרת עצמה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

אינסטלציה
מתי צריך להזמין איש אינסטלציה?

ישנם מספר סימנים המעידים שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור. אם אתה מבחין בנזילות בצנרת, לחץ מים נמוך או רעשים מוזרים המגיעים ממערכת האינסטלציה שלך, עדיף להתקשר לאיש מקצוע. התעלמות מבעיות אלו עלולה להוביל לבעיות משמעותיות יותר בהמשך.

נזילת מים
רטיבות בקירות פנימיים – כיצד מתמודדים?

​ ​רטיבות בקיר פנימי היא תופעה נפוצה בה מופיעים סימני לחות, כתמים או עובש על קירות הבית מבפנים. רטיבות זו נובעת מחדירת מים או אדי מים אל תוך הקיר, והיא עלולה לגרום לנזקים משמעותיים למבנה ולפגוע בבריאות הדיירים. הרטיבות יכולה להופיע בכל חלקי הקיר, אך נפוצה במיוחד באזורים הסמוכים לצנרת, חלונות ודלתות.

water
התפקיד המכריע של שיקום שפכים בשיקום מאגרים

מחסור במים הוא נושא קריטי איתו מתמודדות מדינות רבות בעולם, כולל ישראל. כמדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, ישראל נמצאת בחזית הפתרונות החדשניים להתמודדות עם בעיה זו. פתרון אחד כזה הוא שיקום שפכים, שלו תפקיד מכריע בשיקום ומילוי מאגרי מים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!