דליפת צנרת ביוב ראשי

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

דליפת צנרת ביוב ראשיאחת הקריאות היותר נפוצות שבגינם מזמינים אינסטלטורים בנוגע לבעיות ביוב היא דליפת צנרת ביוב ראשי. לעיתים לאחר כמה שנים הצנרת צוברת בלאי טבעי וכתוצאה מכך נגרמות דליפות בצנרת עקב עייפות החומר או שימוש לא נכון בצנרת הביוב במרוצת השנים. אנחנו בדן ביוב מתמחים בתיקון דליפת צנרת ביוב ראשי באמצעות שתי שיטות כאשר בשתיהן התמקצענו במרוצת השנים וצברנו בהן נסיון רב. אנו נותנים דגש על התאמת השיטה לתיקון הדליפה לכל מקרה שכן כל מקרה לגופו וייתכן כי שיטה שתתאים למקרה אחד לא תתאים לאחר. אנו שולחים את אחד המומחים שלנו למקום הדליפה ולאחר אבחון מדוייק של התקלה באמצעות אמצעים מתקדמים כמו למשל צילום צנרת הביוב נקבע באיזו שיטה נתקן את הדליפה בביוב שלכם.

 

תיקון דליפת צנרת ביוב ראשי בשיטת החפירה

השיטה הישנה והמוכרת לתיקון דליפת צנרת ביוב ראשי היא חפירה לתוך האדמה באזור הדליפה והחלפתו של הצינור התקול. הדבר מבטיח לנו צנרת ביוב חדשה ותקינה לעוד שנים רבות אך עם זאת העבודות בשטח יגרמו לחוסר נוחות רב עבורנו ועבור השכנים שלנו, שכן מדובר בחפירות נרחבות שגורמות להפרעה רבה בכביש ובמדרכות בסמוך לאזור בו מונח הצינור. בנוסף העבודות מלוות ברעש רב ולוקחות זמן רב.

תיקון דליפת צנרת ביוב ראשי שיטת האל הרס

שיטה מתקדמת יותר לתיקון בדליפת צנרת ביוב ראשי היא שיטת האל הרס שפותחה לאחרונה ואנחנו בדן ביוב ביצענו כבר תיקונים רבים בשיטה זו. במסגרת השיטה מוחדר שרוול פנימי אל הצנרת לאיזור בו נתגלתה הדליפה ולאחר מיקום מדוייק של השרוול באמצעות שיטה מיוחדת וחומרים מיוחדים גורמים לו להתקשות על דפנות הצינור ולמעשה יוצרים שרוול פנימי לתשתית צינור הביוב שמחפה על האיזור בו נתגלתה הדליפה. זו למעשה שיטת עבודה נקייה יותר שלא גורמת כלל הרס היות ואין צורך לחפור ולגלות את צינור הביוב. השיטה הזו נוחה יותר לנו ולשכנים שלנו היות וכמעט נעשית ללא כל רעש אך היתרון הגדולה ביותר הוא שהאיזור שלנו נשאר שלם ואין צורך לבצע חפירות. לפני התקנת השרוול יש לבצע שטיפה של קו הביוב על מנת שנוכל לוודא כי אין שום סתימות או שורשים שיפריעו להתקנתו התקינה של השרוול.

מה המחיר של תיקון דליפת צינור ביוב ראשי ?

במידה ומדובר בדליפה פשוטה של צינור הביוב העלות של התיקון תנוע סביב 600 ש״ח. במידה ונצטרך לבצע חפירה והחלפה של חלק מהצינור הדבר יהיה הרבה יותר יקר ועלות העבודה עלולה להסתכם בין 2000 ש״ח ועד 4000 ש״ח תלוי במורכבות העבודה ואורך החלק בצינור אותו נצטרך להחליף. המחיר של התקנת שרוול ביוב באיזור הדליפה יעלה בין 600 ש״ח ועלול להגיע עד 1500 ש״ח בהתאם לאורך השרוול ומורכבות העבודה. יש לקחת בחשבון עלות שטיפה של הביוב לפני ההתקנה שתנוע בין 500 ש״ח ל- 600 ש״ח נוספים.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

water
התפקיד המכריע של שיקום שפכים בשיקום מאגרים

מחסור במים הוא נושא קריטי איתו מתמודדות מדינות רבות בעולם, כולל ישראל. כמדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, ישראל נמצאת בחזית הפתרונות החדשניים להתמודדות עם בעיה זו. פתרון אחד כזה הוא שיקום שפכים, שלו תפקיד מכריע בשיקום ומילוי מאגרי מים.

שיפוצים
המדריך השלם להחלפת צנרת הביוב

היציאה לשיפוצים בבית היא מסע הכולל שינוי חללי מגורים כדי לענות על צרכים מתפתחים והעדפות עיצוביות. בין שלל השיקולים, אחד מהיבטים שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא בריאות מערכת הביוב של הבית. אמנם זה לא הנושא הזוהר ביותר, אך טיפול בהחלפת צנרת ביוב במהלך שיפוצים הוא שלב מכריע בהבטחת אורך החיים והפונקציונליות של הבית, בטח ובטח אם כבר קיימות בעיות בביוב.

שיפוצים
המדריך למשפץ הירושלמי – מה אתם חייבים לדעת על אבן הבניה של העיר

חדשים בתחום השיפוצים בעיר ירושלים? יש דבר אותו כל אדם במדינה יודע – בעיר ירושלים בונים עם אבן ירושלמית, האם יש לכם ניסיון בעבודה עם האבן? האם אתם מכירים את ההיסטוריה שלה ואת השימוש בה? אם לא, וגם אם כן, הכנו לכם מדריך קצר וקולע עם כל מה שאתם צריכים לדעת על האבן הכי מפורסמת העיר הבירה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!