שירותי ביובית 24 שעות ביממה

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

ישנם מצבים בחיים שכולנו יודעים להגדיר אותם כמצבי חירום, במיוחד אם הם נסובים סביב נושאים של חיים ומוות. אלא שגם שירותי ביוב הם לרוב שירותי חירום

צילום צנרת 
קרדיט תמונה:freepik

ואת זה יודע כל מי שאי פעם סבל מתקלת ביוב בביתו, בבית העסק שלו או במפעל שלו. בהתאם לכך, ממש כפי שאנו יכולים להזמין אמבולנס בכל יום של השבוע ובכל שעה של היום, גם שירותי ביובית בקריות מוצעים בפורמט של 24/7 מסביב לשעון. אלא שלא כל ספקי השירות אכן מציעים זמינות מלאה מסביב לשעון, לא כולם יכולים להתחייב לזמן תגובה מהיר וגם צריך לקחת בחשבון את תוספת העלות של הזמנת השירות בפורמט חירום.

 

שירותי ביובית בפורמט חירום

שירותי חירום העוסקים בנושאים של חיים ומוות הם שירותים המוגדרים כחירום בכל עת ובכל מצב. כך למשל, לא משנה אם אתם מזמינים אמבולנס בשעות היום או בשעות הלילה – העלות היא אותה עלות והזמינות היא אותה זמינות. שירותי ביובית, לעומת זאת, הם לאו דווקא שירותים שנצרכים תמיד בפורמט חירום. בהתאם לכך, אם תזמינו את השירות בשעות היום, שעות העבודה, תוכלו להזמין אותם במחירים נמוכים יותר מאלו שיידרשו מכם בפורמט חירום במהלך שעות הלילה, בסוף שבוע או בחגים. זהו נושא שחשוב לדעת, בעיקר כשמרגישים הכי קרוב להיסטריה מריח הביוב המקיף אתכם. אם אתם יכולים לשרוד עד הבוקר, זה יוכל לחסוך לכם לא מעט כסף. אם אתם לא יכולים להמתין עד זריחת השמש, עליכם להיות מוכנים להוציא מעט יותר כסף מהכיס.

 

זמינות של שירותי חירום

שאיבת ביוב ברמת גן
קרדיט תמונה:freepik

למרבה הצער, לא כל מי שמציע שירותי ביובית בקריות, מציע אותם גם בפורמט חירום. אפשר לומר שאנשי אינסטלציה המפעילים ביובית כחלק מסך שירותי האינסטלציה שלהם, בדרך כלל לא מציעים את השירות בפורמט חירום, אלא אם הם מציעים את כל סל השירותים שלהם בפורמט זה. לעומת זאת, חברה המספקת שירותי ביובית כשירות הליבה שלה במרכז פעילותה העסקית, בדרך כלל תציע את השירות בכל פורמט שנדרש, בכל שעה של היום ובכל יום של השבוע. חברות אלה גם מיישמות בדרך כלל מחירונים מוגדרים מראש, עם מחיר לשירות הגנרי ותוספת באחוזים עבור הזמנת השירות מעבר לשעות מסוימות כפי שמוגדר במחירון החברה. חברות אלה יודעות גם להגיע אל הלקוח בזמן תגובה קצר מאוד וגם יודעות לטפל בסוגים רבים יותר של תקלות, הצפות וסוגי נוזלים.

האם זה אומר שאתם חייבים להזמין את השירות מספקית שירותי ביובית בקריות שמתמחה בשירות זה בלבד? ממש לא. השאלה היא עד כמה אתם יכולים להמתין עם הטיפול בתקלה. כשאי אפשר להמתין, מקדו את מאמצי החיפוש שלכם סביב חברות ביובית מתמחות. בכל מקרה אחר, אתם בהחלט יכולים לבדוק אפשרויות נוספות שאולי תדרושנה הוצאה כספית צנועה יותר מצידכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

צנרת ביוב חיצונית
צנרת ביוב חיצונית

צנרת ביוב חיצונית ישנם מקרים בהם צנרת ביוב חיצונית היא עדיפה. ישנם צינורות המתאימים עבור צנרת ביוב חיצונית. לשם כך צריך צינורות בעלי עמידות גבוהה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!