עבודות אינסטלציה

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

בעיה במערכת האינסטלציה בבית יכולה להיות כאב ראש רציני, עד כדי כך שלא ניתן עוד להשתמש באסלה או בכלי סניטריה, ואפילו הצפה. לכן, במקרים אלו צריך לאתר ובמהירות יחסית איש מקצוע שכולנו מכירים בתור אינסטלטור או שרברב, אשר יבוא ויתקן את הבעיה בצורה מקצועית והולמת. אבל איך יודעים שהגעתם אל האיש הנכון? הרי ישנם כל כך הרבה אינסטלטורים באזור… בואו נראה כמה כללי אצבע שיעזרו לכם לבחור.

freepik

עבודות אינסטלציה בלי ליפול בפח

הדבר האחרון שאתם צריכים על הראש הוא עוד בעיה. לא מספיק שהאסלה מוצפת או שלא ניתן להשתמש באמבטיה, עכשיו גם קיבלתם תיקון חאפרי שעלה ביוקר. מי צריך את הויכוחים והריבים מול מי שהציג את עצמו כאינסטלטור הכי טוב באזור? אז בשביל להקדים תרופה למכה, הנה כמה קריטריונים בסיסיים לבחירת איש המקצוע הנכון עבור עבודות אינסטלציה.

עבודות פנים או חוץ?

דבר ראשון שחשוב להפנים הוא שיש הבדל משמעותי בין עבודות אינסטלציה בפנים ומחוץ לבית. בעיקרון, כמעט כל אינסטלטור סביר ומעלה יוכל לספק מענה לכל בעיה פנימית בבית, בין אם מדובר בתיקון פיצוץ בצנרת, סתימה שלה, החלפה של כלים סניטריים וכדומה.

יחד עם זאת, כאשר הדברים מגיעים לעבודות חוץ התמונה משתנה. כאן מדובר לא פעם בצינורות בקטרים גדולים העוברים מתחת לפני הקרקע ומחברים את בית אל צנרת הביוב המרכזית. לא כל אינסטלטור מחזיק בידע ובכלים ההולמים על מנת לאתר את מקור הבעיה או לפתחה, ולעיתים קרובות יש להשתמש בציוד ייעודי כמו סיב אופטי או רובוט לגיזום פנימי של שורשי עצים.

אז קודם כל, אם מדובר בבעיה חיצונית, ודאו שהשרברב יודע ויכול לטפל בה.

רמה מקצועית של עבודות אינסטלציה ואדיבות השרברב

אל תתביישו לשאול את איש המקצוע כמה שאלות מקצועית. תארו בפניו את הבעיה שיש לכם וראו כיצד הוא משיב: האם הוא מסוגל לתת תשובות שנשמעות רציניות ונכונות? האם הוא מגמגם וזורק כל מיני הצעות לא קשורות? האם הוא כבר מחזיק את כל האביזרים הנחוצים לטיפול בבעיה? האם יצטרך לרכוש חומרים וציוד לשם כך?

בעיקרון, איש מקצוע בעל ותק וניסיון יוכל לטפל בכל בעיה של הצנרת הפנימית, וגם יוכל לתת תשובות ברורות מתוך הידע שלו אודות הבעיה שלכם. אז שימו לב לתחושות שמתעוררות בעקבות השאלות, וגם לאופן שבו האינסטלטור משיב לכם: האם יש לו סבלנות אליכם? האם הוא מקשיב במתינות, מסביר באורך רוח?

הצעת המחיר עבור עבודות אינסטלציה

נכון, לא תמיד ניתן לדעת מראש מה תהיה העלות של עבודות אינסטלציה, כי יכולות להיות הפתעות בדרך. יחד עם זאת, איש מקצוע מנוסה ורציני יוכל לתת לכם אומדן טוב למדי של המחיר, בהנחה שהכל ילך כמתוכנן. אז דרשו לקבל הערכה ראשונית מדויקת ככל האפשר, השוו את ההצעה לעוד אחת או שתיים משרברבים אחרים, ובחרו בבעל מקצוע מנוסה שאינו מפריז במחירים על חשבונכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

צילום ביוב
שירותי ביובית 24 שעות ביממה

ישנם מצבים בחיים שכולנו יודעים להגדיר אותם כמצבי חירום, במיוחד אם הם נסובים סביב נושאים של חיים ומוות. אלא שגם שירותי ביוב הם לרוב שירותי

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!