נהלי בטיחות בעבודה בגובה

יותר ממחצית תאונות העבודה בישראל קורות בגלל נפילה מגובה. תאונות אלו מסתיימות במרבית המקרים בנכות קשה או במוות. תאונות העבודה ניתנות למניעה. הקפדה על נהלי הבטיחות תסייע בכך.

נהלי בטיחות בעבודה בגובה

עבודה בגובה כרוכה בסיכונים לא מעטים ולכן, לפני עבודה בגבהים לצורך בניית בניין, עבודות תחזוקה, עבודות חשמל, צביעה ועוד, יש להקפיד על נהלי הבטיחות בעבודה בגובה. הסיכון הגדול ביותר כשמדובר על עבודה בגובה הוא תאונות הנגרמות עקב נפילה. אלו מסתיימות ברוב המקרים בפגיעה חמורה של נכות ואפילו במוות. הסטטיסטיקה הקשה בישראל מצביעה על כך כי מחצית מהתאונות המסתיימות במוות של עובדים הן תאונות הקשורות בנפילה מגבהים וזאת עקב חוסר הקפדה על נהלים נכונים בעבודה.

לעבוד נכון, לעבוד חכם

הקפדה על נהלי הבטיחות בעבודה בגובה יכולה להציל חיים. תקנות העבודה בגובה דורשות העברת הדרכות לעובדים אשר יועברו באמצעות מדריכים מוסמכים ומקצועיים. המעביד חייב בייצור תנאי עבודה בטוחים כדי למנוע סכנה לעובדים. תאונות עבודה בגובה נגרמות בגלל חוסר הקפדה על הנהלים אותם יש לרענן מפעם לפעם. על כל מנהל אתר בו עובדים אנשים בגובה לדאוג כי תועבר להם הדרכה טובה ומקיפה וכן שיינתן להם ציוד בטיחות המתאים לעבודה בגובה.

נהלי בטיחות נכונים מתחילים בהדרכה מתאימה

אנשים העובדים בגובה בין אם על סולמות, במות, סלי הרמה, פיגומים, גגות מכל סוג ובכל שיפוע, קונסטרוקציות ועוד, חייבים להקפיד על קבלת הדרכה אשר בסופה יקבלו תעודת הסמכה אשר תוקפה פג מפעם לפעם וקבלתה מחייבת הדרכה חדשה. על העובד לדאוג כי הציוד שלו יהיה תקין בכל עת ובמקרה שלא יימצא תקין הוא חייב לדווח על כך למעביד שלו. הקפדה על נהלי הבטיחות במקום העבודה  בגובה יכולים להציל חיים ואסור להקל בהם ראש.

הקפדה על נהלים מצילה חיים

חשוב לדעת שעל בטיחות אין להתפשר. בין אם מדובר על מנהלי אתרים, קבלנים, יזמים או בעלי מפעלים אשר מעסיקים במסגרת עבודתם אנשים המבצעים עבודות בגובה, כולם חייבים בריענון נהלי בטיחות מפעם לפעם באמצעות חברה מקצועית ואיכותית המתמחה בהעברת הדרכות ומתן ייעוץ המאפשר הקפדה על נהלי הבטיחות ומניעת תאונות קשות הנגרמות עקב נפילה מגובה כמו חברת עידן בגובה  לחץ כאן חברה מוסמכת תרענן את הנהלים ותלמד את המנהל ואת העובדים שלו כיצד להקפיד על נהלים ולמנוע תאונות ואף תעניק תעודה המעידה על כך.

מומחים לבטיחות במקום העבודה

חברת "עידן בגובה" היא חברה המתמחה בהעברת קורסים והדרכות לעבודה בגובה. החברה מעבירה קורסים מקיפים לעובדים מקצועיים העובדים בגובה. החברה מעבירה הדרכות עבודה בגובה במפעלים ואתרי בניה רבים וכן מעניקה ייעוץ בטיחות הכולל ביצוע תכנית בטיחות לאתרי בניה ומפעלים.

אם יש לך צורך בהדרכה וייעוץ לעבודה בגובה זה הזמן להשאיר לנו פרטים באתר או להתקשר למומחים שלנו ולעשות את הצעד הראשון במניעת התאונה הבאה. חשוב לזכור: נהלי בטיחות בעבודה מצילים חיים.

More to explorer

מה בין מחלות ותברואה?

לא רבים יודעים זאת אך עד המאה ה-19 אירופה הייתה נגועה במגפות בלתי פוסקות. אפילו בסוף מלחמת העולם הראשונה בשנת 1920 הייתה

מצלמת ביוב

צילום קווי ביוב המדריך המלא

  שלח זה מרגיז כשהשירותים, אמבטיה או הברז נסתמים, אך כאשר נסתם אחד מקווי הביוב- יש לכם כבר בעיה אמתית. חסימה בביוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.