צילום קווי ביוב במחיר הזול בארץ

הציוד המתקדם בעולם מצלמת 360 מעלות HD 

פריסה ארצית

התחייבות למחיר הזול בארץ>>>   פנו אלינו לייעוץ ללא עלות

טיפים לבחירת קבלן ביוב שכדאי להכיר

צילום:123rf

כבר זמן מה שהביוב במבנה שלכם עושה בלגן, מעלה ריחות לא נעימים וגורם להצפות ונזילות…

נשמע מוכר? הגיע הזמן להזמין קבלן ביוב, שיפתור את הבעיות אחת ולתמיד.

בפועל, רובנו לא בטוחים כיצד לבחור קבלן ביוב, ולא פעם מבלבלים אותו עם אינסטלטור. אז אחת ולתמיד, מהו קבלן ביוב, מתי צריך להזמין אותו ואיך לבחור בקבלן הנכון שיותיר אתכם מרוצים?

מהו קבלן ביוב?

קבלן ביוב הוא בעל מקצוע המתמחה בתחום מערכת הביוב, התשתיות, והניקוז.

קבלן ביוב מבצע מגוון רחב של פעולות בכל תחום הביוב – הן בשלבים הראשונים של תכנון מערכת ביוב מאפס, והקמתה בשטח, הנפקת האישורים המתאימים, והן בשלבים מתקדמים כמו תיקון תקלות במערכת, ואחזקה שוטפת שלה.

רבים מתבלבלים בין קבלן ביוב לבין ביובית, ואפילו לאינסטלטור, אך בפועל בידיו של קבלן הביוב ידע, כלים, ואמצעים שאין בידיהם של בעלי מקצוע אחרים, כך שמצד אחד הוא יכול לתת מענה למגוון רחב יותר שת מקרים ותרחישים, בין היתר, גם בכאלה שנוגעים בתחומי ההתמחות של אינסטלטור או ביובית.

אילו פעולות קבלן ביוב יכול לבצע עבור מערכת הביוב שלכם?

מגוון הפעולות ותחומי האחריות של קבלן ביוב רחבים למדי ומלווים את מערכת הביוב מתכנונה ועד לאחזקתה ותיקונה.

בשלבי התכנון, קבלן ביוב אמון על שרטות המערכת וקביעת החומרים והמידות בהתאם לנדרש ובהתאם  לתקן.

הוא זה שמלווה את תהליך האישור אל מול הרשויות (טופס 4 וכדומה) ובהמשך, הוא גם זה שמתחזק את מערכת הביוב ופותר תקלות שונות, חלקן פשוטות כמו סתימות שטחיות אך חלקן עשויות להיות מורכבות ולהיות מלוות בצילום ומיפוי, תיקונים או שיקום וכיוצא בזה.

החלפה או שיקום של מערכת ביוב מרכזית

קבלן ביוב יכול לשקם עבורנו את מערכת הביוב, ולעשות זאת בלי לגרום להרס על ידי טכניקות מתקדמות של ציפוי הצינורות הקיימים בפולימרים מיוחדים.

במידה ויש חשש שהמערכת דורשת שיקום, הקבלן יבצע צילום ביוב, ולאחר מכן יבצע תיקון או החלפה של מערכת הביוב בהתאם לממצאים.

טופס 4 – חיבור הביוב לתשתית העירונית

קבלן ביוב יוכל לסייע לכם בחיבור מערכת הביוב שלכם למערכת הביוב העירונית.

בשביל זה הוא יזדקק לטופס 4 – צו אכלוס. יש להגיש את טופס 4 על פי תקנות התכנון והבנייה, והמטרה שלו היא לחבר את התשתית לשירותי מים, חשמל או ביוב עירוני.

בעצם הגשת הטופס, האישורים המצורפים מאשר כי המבנה אכן מאושר לאכלוס. אחרי שתגישו בשיתוף עם קבלן הביוב את הטופס, העירייה תנפיק אישור אכלוס שמאפשר חיבור למגוון התשתיות השונות, ביוב, לצד חשמל, מים, גז, וטלפון.

איך בוחרים את קבלן הביוב הטוב ביותר?

בחירת קבלן ביוב היא משימה שיש להקדיש לה את הזמן הראוי. הסיבה לכך, היא שביוב הוא ״עסק מסריח״ – תרתי משמע.

השאיפה היא להתעסק בכך כמה שפחות, ולעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר כבר בפעם הראשונה.

כשמדובר בביוב, פעולה פשוטה עלולה להיגרר לטיפולים ארוכים, במידה שלא מחסלים את הבעיה כמו שצריך אחת ולתמיד.

שקיפות – קבלן הביוב צריך להציג בפנינו בצורה ברורה את כל האופציות שעומדות בפנינו, לצד העלויות והמלצתו המקצועית. גם כשהדברים מסתבכים, הקבלן צריך לעדכן אותנו מה קורה כדי שנהיה בתמונה לאורך כל התהליך.

אמינות – לצערנו קיימים בשוק קבלני ביוב לא כל כך צדיקים, שעלולים להמליץ על ביצוע פעולות לא נחוצות משיקולים כלכליים. נסו למצוא קבלן אמין ומקצועי, שמונע משיקולים טהורים בלבד – טובת מערכת הביוב שלכם בטווח הארוך.

המלצות – במידה ואחד מחבריכם, שכנים או משפחה נעזר בקבלן ביוב והיה מרוצה, כדאי להיעזר בהמלצותיהם כדי לבחור קבלן ביוב מקצועי שיהיה לצדכם לאורך התהליך.

השוואה נכונה – תמיד צריך להשוות כמה הצעות מחיר ולהתמקד בתמורה שכל קבלן ביוב מציע.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל

צילום קווי ביוב בפתח תקוה

  מעוניינים לבצע בדיקה מעמיקה, מקצועית ויעילה בקווי הביוב הכוללת צילום קווי ביוב בפתח תקוה? אנו שמחים לבשר לכם כי הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת

שאיבת הצפות ביוקנעם

סובלים מהצפה ביוקנעם? מקרה פרטי, ציבורי או במבנה עסקי? צוות המומחים של דן ביוב נמצאים כאן לסייע לכם ולפתור לכם את הבעיה במהירות, מקצועיות ויעילות.

שאיבת ביוב במכבים-רעות – המדריך המלא

מערכת הביוב עובדת לאורך שנים ולרוב ללא כל בעיה ובלי שנדע בכלל שהיא קיימת. היא מורכבת מצינורות רחבים אשר מסוגלים להעביר באופן שוטף פסולת ביולוגית.

למידע נוסף וקבלת פרטים

מלאו את הטופס ונדאג ליצור עמכם קשר במהלך 24 השעות הבאות

מאמרים נוספים

צנרת ביוב חיצונית
בלוג

צנרת ביוב חיצונית

צנרת ביוב חיצונית ישנם מקרים בהם צנרת ביוב חיצונית היא עדיפה. ישנם צינורות המתאימים עבור צנרת ביוב חיצונית. לשם כך צריך צינורות בעלי עמידות גבוהה

קרא עוד »
חידוש של צנרת הביוב
בלוג

חידוש של צנרת הביוב

חידוש של צנרת הביוב צנרת הביוב שלכם לא מתפקדת? אתם יוצרים קשר עם האינסטלטור הרבה יותר ממה שהייתם רוצים? כנראה שיש בעיה בצנרת הביוב שלכם.

קרא עוד »
צילום ביוב
שירותי ביובית 24 שעות ביממה

ישנם מצבים בחיים שכולנו יודעים להגדיר אותם כמצבי חירום, במיוחד אם הם נסובים סביב נושאים של חיים ומוות. אלא שגם שירותי ביוב הם לרוב שירותי

צנרת ביוב חיצונית
צנרת ביוב חיצונית

צנרת ביוב חיצונית ישנם מקרים בהם צנרת ביוב חיצונית היא עדיפה. ישנם צינורות המתאימים עבור צנרת ביוב חיצונית. לשם כך צריך צינורות בעלי עמידות גבוהה

חידוש של צנרת הביוב
חידוש של צנרת הביוב

חידוש של צנרת הביוב צנרת הביוב שלכם לא מתפקדת? אתם יוצרים קשר עם האינסטלטור הרבה יותר ממה שהייתם רוצים? כנראה שיש בעיה בצנרת הביוב שלכם.

חידוש צנרת ביוב
חידוש צנרת ביוב

חידוש צנרת ביוב במקרים בהם צריך לתקן את צנרת הביוב, תוכלו לבחור באפשרות של חידוש הצנרת. חידוש הצנרת מתאפשר ללא הרס של הצנרת ושל הסביבה.

כמה עולה לתקן צנרת ביוב?
כמה עולה לתקן צנרת ביוב?

כמה עולה לתקן צנרת ביוב? אתם זוכרים את המספר של האינסטלטור שלכם בעל פה? סובלים מהצפות וסתימות חוזרות ונשנות? כנראה שאתם צריכים לתקן את צנרת