טיפול ברטיבות בקיר חיצוני

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

גם אתם סובלים מבעיה של רטיבות? אין ספק שמדובר בצרה צרורה שתוקפת את כל המדינה, מכל הכיוונים. בחדר האמבטיה, בצנרת, בתקרה בגלל השכנים ואיך אפשר בלי רטיבות בקיר החיצוני. מערכות הניקוז בישראל מיושנות ולא יעילות מספיק גם ככה, התוצאה היא לא רק פגיעה בנראות והאסתטיות של רוב המבנים, גם החדשים שבהם, אלא ממש פגיעה בערך של הנכס ולעיתים אף חדירה של הרטיבות גם לתוך הבית.

רטיבות בקיר חיצוני יכולה להיווצר בגלל שלל של סיבות שונות ומגוונות, לרוב זה קורה בגלל תכנון לקוי של מערכות הניקוז וההולכה של מי הגשמים במרזבים, אבל לא רק. פיצוץ בצנרת, נזילה אצל השכנים, איטום לקוי של הקיר החיצוני, מזגנים שהותקנו שלא כהלכה ועוד שלל של בעיות וסיבות שונות יכולות להוביל לתופעה המצערת של רטיבות בקיר חיצוני אותה אסור בשום פנים ואופן להזניח. באופן כללי רטיבות היא לא עניין שיש לדחות אותו וחשוב מאד לטפל בה כמה שיותר מהר, אבל חשוב לזכור גם שלטפל ברטיבות בלבד זה פשוט לא מספיק.

רטיבות, בפרט כאשר מדובר על רטיבות בקיר חיצוני היא לנצח תהיה תוצאה ולעולם לא הסיבה של הלקות שנגמרה לנכס. מאד ורטיבות היא בעלת השפעה רעילה ומזיקה מאד לנכס החשיבות של הטיפול במקור הבעיה הוא חשוב במיוחד, שכן בהעדר טיפול ראוי הבעיה תחזור ותשוב ועמה גם התסמינים, הרטיבות תחזור ותשקע ולחצוב בנכס ולעשות בו שמות, לכן והרבה לפני שעושים את הטיפול הסופי של הרטיבות בקיר החיצוני חשוב מאד לאתר את מקור הנזילה, לוודא שהוא היחיד ולטפל בו טיפול יסודי ואפקטיבי. בעיקר אם מקור הרטיבות הוא נזילה בצנרת, תעדיפו להזמין בעל מקצוע שיוכל לאתר את מקור הנזילה בצורה יעילה, בין אם יעשה זאת באמצעות טכנולוגיה המבוססת על גז וחיישן ובין אם איתור מקור הנזילה יתבצע באמצעות מצלמה תרמית שמאתרת חום והעדר חום וכך יודעת לזהות מהיכן יש דליפה שמובילה לרטיבות, רק כך ניתן יהיה לאתר את המקור, לטפל בו ולהתפנות לטיפול התוצאה הסופית שהיא רטיבות הקיר החיצוני.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

צילום ביוב
שירותי ביובית 24 שעות ביממה

ישנם מצבים בחיים שכולנו יודעים להגדיר אותם כמצבי חירום, במיוחד אם הם נסובים סביב נושאים של חיים ומוות. אלא שגם שירותי ביוב הם לרוב שירותי

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!