דן-צילום קווי ביוב

החברה המובילה בישראל לצילום קווי ביוב לחברתנו הציוד המתקדם ביותר הקיים בשוק העולמי לביצוע צילום צנרת ביוב.

מומחי הצילום של החברה מתעדכנים בחידושים הטכנולוגיים האחרונים ונמצאים בכל התערוכות בתחום בעולם אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת תדמור טכנולוגיות המתמחה באיתור נזילות וצילום קווי ביוב.

צילום צנרת ביוב במחיר הזול בארץ .

צילום קווי ביוב עם מצלמה 360 מעלות, חישוב שיפוע אוטומטי איתור תקלות ותיקון התקלות

דן-צילום קווי ביוב

החברה המובילה בישראל לצילום קווי ביוב לחברתנו הציוד המתקדם ביותר הקיים בשוק העולמי לביצוע צילום צנרת ביוב.

מומחי הצילום של החברה מתעדכנים בחידושים הטכנולוגיים האחרונים ונמצאים בכל התערוכות בתחום בעולם אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת תדמור טכנולוגיות המתמחה באיתור נזילות וצילום קווי ביוב.

צילום צנרת ביוב במחיר הזול בארץ .

צילום קווי ביוב עם מצלמה 360 מעלות, חישוב שיפוע אוטומטי איתור תקלות ותיקון התקלות

צילום צנרת ביוב
יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית
הציוד המתקדם בעולם
הקודם
הבא

למה לבחור בדן צילום קווי ביוב ?

טכנולוגיה

שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר מבטיחה שתקבלו צילום ביוב איכותי חד ואיתור התקלה במהירות וביעילות

שירות לקוחות

אנחנו זה אתם!! הגענו להוביל את הענף רק בזכות שביעות רצון לקוחותינו

צילום כל סוגי הביוב

מגוון מצלמות מתקדמות מאפשרות לנו לצלם כל קו ביוב אפילו הקשים ביותר לגישה

זמינות מיידית

שירות תוך 24 שעות בזכות צוות מקצועי וגודל וציוד מתקדם אנו מבטיחים שירות תוך 24 שעות

צילום HD

אפשרות לקבלת צילום באיכות HD כאשר נדרשת תמונה מדוייקת ביותר

מחירים הוגנים

אנו מבטיחים לכם את המחיר הזול ביותר בשוק פנו אלינו היום לקבלת הצעת מחיר

אייקון צנרת סתומה
תכנון אינסטלציה לבית פרטי
מצלמה לקווי ביוב
צילום צנרת ביוב

3 סימנים שיש לכם סתימה בצינור הביוב הראשי

ככל שתזהו מהר יותר את הסימנים של סתימה בקווי הביוב, כך טוב יותר. סתימה בצינור הביוב הראשי אשר עוברת ללא הבחנה או התעלמות, עלולה להוביל לתיקונים יקרים וגרוע מזה: לחשוף את המשפחה שלכם למים מזוהמים.

על מנת לשמור על המשפחה והבית שלכם בטוחים, לפניכם 3 סימני אזהרה אשר עשויים להצביע על חסימה בצינור הביוב הראשי:

  1. ניקוז איטי

בדקו את אביזרי המים הבאים:

  • שירותים
  • כיורים
  • אמבטיות
  • מקלחונים

במידה וביותר מאביזר מים אחד הניקוז איטי, מגרגר, מריח רע או צובר מים, כנראה שיש לכם חסימה בביוב.

אתם מבינים, קווי הביוב של הבית שלכם מובילים מי שפכים הרחק מן הבית שלכם ומעוצבים כמו עץ- ה"גזע" הוא צינור הביוב הראשי, כאשר ה"ענפים" הם קווי הביוב המשניים והקטנים יותר, אשר מחברים כל אביזר מים אל מערכת הביוב (כל קווי הביוב מובילים אל צינור הביוב הראשי).

לכן, מפני שכל אביזרי המים השונים מתחברים אל צינור הביוב הראשי, סתימה בצינור הראשי תשפיע על מגוון ניקוזים ברחבי הבית.

שורשים בביוב -לחץ כאן

חיטוי מאגרי מים

איתור נזילות

  1. מי שפכים עולים מחור הניקוז

במידה וצינור הניקוז הראשי שלכם חסום, לכל מי השפכים והביוב אשר יושבים בצינורות אין לאן לזרום ולהתנקז. כלומר, בסופו של דבר, הביוב יכריח את דרכו בכוח דרך פתחי הניקוז שלכם. כאשר הביוב יפלס את דרכו חזרה אל הבית, אתם תראו (ותריחו) במהרה מי ביום העולים מפתחי הניקוז.

  1. זרימת מים במקלחת כשמורידים את המים בשירותים

אם שמתם לב כי מים מתחילים לזרום במקומות רנדומליים כאשר אתם עושים שימוש כלשהו באחד מאביזרי המים בבית, כנראה שיש לכם חסימה בצינור הביוב הראשי.

שתי דוגמאות נפוצות למקרה זה הן:

  • כאשר אתם מורידים את המים בשירותים, מים מתחילים לזרום באמבטיה/ מקלחת.
  • כאשר אתם מפעילים את מכונת הכביסה, כיורים ושירותים מתחילים לזרום ולהתמלא על גדותיהם.

המשמעות של סתימה בצינור הביוב הראשי היא שכל מי השפכים אשר מנסים לעזוב את הבית שלכם אין לאן ללכת, ולכן הם מוכרחים להתנקז למקום כלשהו, כאשר המקום היחיד הפנוי הוא צינורות ניקוז אחרים.

לסיכום: אבחון הבעיה

אם הביוב שלכם סתום, הניקוז שלכם יעבוד באיטיות לא משנה כמה תנסו לנקות אותו. כמו כן, אתם עשויים לשמוע קולות גרגור המגיעים מצינורות הניקוז, כאשר אתם מורידים את המים בשירותים. כדי לזהות את הבעיה ולאתר את מקום הסתימה המדויק, ניתן להכניס מצלמה מיניאטורית לקווי הביוב ולצלם את תוכן הצינור. בדיקה זו, הנעשית ע"י בעלי מקצוע מוכשרים, מסוגלת לחשוף לא רק שורשים וחסימות אחרות, אלא גם סדקים ושברים בצינור הנעשים ע"י שורשים.

חיתוך שורשים בביוב
החדרת רובוט לבדיקת ביוב
ציור של סתימה בביוב

כאשר אתם מזמינים את השירות של צילום קווי ביוב, אתם רוצים לוודא שמדובר בגורם מקצועי המציע את השירות לאורך זמן ושמיישם אותו בקווי הביוב הרלוונטיים. זאת אומרת, שאם אתם מנהלי תחזוקה ברשות מקומית, אתם רוצים למצוא חברה המספקת שירותי הנדסה אזרחית ושיש לה רקורד והתמחות בצילום קווי ביוב ראשיים ברמת השכונה או העיר. אם אתם דיירים בבניין משותף ורוצים להיעזר בטכנולוגיה על מנת לאתר תקלה במערכת הביוב של הבניין או לפתוח סתימה במערך הביוב המרכזי של השכונה, כדאי לחפש שרברב שמציע את השירות שלצילום קווי ביוב עבור לקוחות פרטיים. כל משימה דורשת התמחויות שונות וקואליפיקציה שונה, ואתם רוצים להיות בהרמוניה מלאה עם השירות שמציע בעל המקצוע.

צילום קווי ביוב
מצלמת ביוב

עד כמה נכון מבחינתכם להזמין דווקא את השירות הזה על פני שירות מסורתי?

במונח שירות מסורתי אנו מתכוונים כמובן לאיש מקצוע שפשוט נכנס אל תוך קו הביוב, או מחדיר אליו אמצעים מכניים בניסיון להבין מה קורה בתוכו. השאלה הנשאלת היא מדוע בכלל להשקיע בטכנולוגיית הצילום אם עד שטכנולוגיה זו פותחה, היה ניתן לפתור תקלות ביוב גם בלעדיה. התשובה היא שלטכנולוגיית הצילום של קווי ביוב ישנם לא מעט יתרונות שהופכים את השיטה לשיטה האפקטיבית, הזולה והמהירה ביותר לאיתור ולתיקון תקלות בקווי ביוב, ולא פחות מכך כאמור, לפיקוח ותחזוקה שוטפים של קווי ביוב.

ובכן, נתחיל בעובדה הפשוטה מכל: כל תהליך של איתור ותיקון תקלה בקווי ביוב, מחייבת את היכולת לראות את התקלה בפועל.  אמת זו נכונה במיוחד לקווי ביוב מרכזיים וראשיים, כשבקווי ביוב ביתיים אפשר לרוב לפתוח למשל סתימה גם אם לא רואים אותה בפועל. המשמעות של הדברים היא שאם אין בידיכם את ציוד הצילום הנדרש, יהיה עליכם לחשוף את קו הביוב, וזה כבר אומר חפירה בשטח, הרמת קווי ביוב, עצירת פעולת קו הביוב והפסקת השירות של הקו וכן הלאה. כל אלה צפויים להימשך עד שתאתרו את התקלה בפועל ועד שתסיימו את תיקונה.

כאשר יש לכם את טכנולוגיית הצילום בידיכם, אתם יכולים לאתר את התקלה במהירות רבה מאוד, ומבלי להפסיק את שירות הקו, אתם יכולים גם להתחיל לתכנן את אופן התיקון להבין בדיוק מה עליכם לעשות, להביא את אנשי המקצוע הנדרשים ולהביא את כל הציוד הנדרש לתיקון מבלי להשפיע כהוא זה על הקו ועל תפקודו. או אז לכשתדעו בדיוק מה נדרש לעשות כדי לתקן את הקו, יעמדו לרשותכם כל האמצעים הנדרשים ותוכלו להשלים את התיקון במהירות מרבית מבלי לפגוע בחוויית השירות של צרכני הקצה.

טכנולוגיית הצילום של קווי ביוב, לא רק שהיא מקלה מאוד על תהליך האיתור של תקלות בקווי ביוב, ולא רק שהיא מאפשרת בקרה אפקטיבית ורציפה על קווי ביוב, אלא שהיא גם מסייעת בשמירה על שירות רציף ללא הפרעות לכל צרכני הקצה, וכאשר מדובר בקו ביוב, ליתרון זה יש משמעות גדולה מאוד.

 
חיתוך שורשים בביוב
אייקון לוח כתיבה שחור
אייקון ברז נוזל
אייקון בדק בית

מערכת צילום איכותית מאפשרת לאבחן סוגים שונים של צנרות מים וביוב. בעזרת צילום מקצועי של קווי ביוב ניתן לחסוך זמן באיתור מיקום סתימות ולהכין את השטח לקראת פרויקטים מענף הבנייה.

צילום קווי ביוב ושירותי תחזוקה למערכות מים

מערכת הצינורות התת קרקעיים שמיועדת לניקוז שפכים עירוניים עלולה לסבול ממגוון רחב של סוגי תקלות. רוב התקלות במערכת הביוב יוצרת סתימות, מה שמונע ניקוז יעיל של השפכים למכוני טיהור ופוגע בצורה דרמטית באיכות החיים. הדרך למנוע את התקלות במערכת הביוב היא לבצע תחזוקה שוטפת ולהשתמש בציוד מתקדם. בין היתר, ניתן להפעיל מערכת איכותית של מצלמות כדי לתעד את מה שמתרחש באזורים שונים של קווי הביוב.

איך מבצעים צילום בקווי הביוב?

צילום מקצועי של מערכת צינורות תת קרקעיים מתבצע עם מצלמות דחיפה או רובוטים. כמו כן, יש מצלמות צנרת לקטרים קטנים במיוחד ולעומתן רובוטים שאותם אפשר להכניס לתוך מערכות עירוניות ומאסיביות של צינורות תת קרקעיים. הדגש הוא בכל מקרה על בחירה נכונה של מערכת הצילום לצורך תיעוד מקיף ואמין של המתרחש בתוך הצנרת. על בסיס התיעוד ניתן לחסוך זמן באיתור מיקום הסתימות ובמידת הצורך גם לקבוע היכן ומתי להתחיל פרויקטים של בניה, שיפוץ והתחדשות עירונית.

התאמת צילום קווי הביוב לצרכי הלקוחות

ההבדל העיקרי בשירותי צילום של קווי מים, ביוב וצינורות תת קרקעיים הוא בין הצרכים של לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות, רשויות מקומיות וקבלני בנייה. בעוד לקוחות פרטיים מזמינים שירות מן הסוג הזה כאשר הסתימה מתרחשת במערכת הביוב הביתית, עסקים ומוסדות צריכים לבצע צילום על גבי מערכות הרבה יותר גדולות ומסועפות. במקביל, רשויות מקומיות וקבלני בנייה משתמשים בשירותי צילום של מערכות ביוב כדי למנוע פיצוצים בצנרת ונזקים נלווים.

חשיבות הניסיון בצילום צנרת מים וביוב

הניסיון הוא פקטור משמעותי ביכולת של אנשי מקצוע להפיק תועלת מצילום צינורות תת קרקעיים. ניסיון קודם מאפשר להתמקד בסיבות השכיחות לסתימות, כמו גם להתמצא בתוך צנרת המים והביוב העירונית או הביתית. לשם השוואה, אנשי מקצוע שאין להם את הניסיון הנדרש לא יידעו איך להפעיל את הציוד וכיצד להוציא מתוכו דוח ממצאים מסודר. כמו כן, הניסיון חשוב כי הוא מקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו מבצעים את הצילום ועד שמחליטים על שיטת פעולה.

מערכות המים והביוב בישראל

מערכת הביוב בישראל לוקה בחסר ומדגישה את הערך המוסף של שירותי צילום עבור מערכות מים. נכון להיום אין תכנית אב ומדיניות כוללת לביוב, מה שמגדיל את אירועי הסתימות ופיצוצי הצנרת. עם זאת, צילום מקצועי מונע את רוב הבעיות ומאפשר איתור מוקדם של הכשלים.

בחברת תדמור טכנולוגיות מנוסים באיתור נזילות וצילומי ביוב. ציוד טכנולוגי מתקדם יאפשר לנו לבצע עבורך צילום קווי ביוב ונציגינו מחכים לך במספר