ביקורת מבנים

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

הבית שלך, מלבד היותו הקנייה הכי יקרה שלך לכל ימי חייך, הוא גם המבצר הפרטי שלך. נכון, עברנו את ימי הביניים והבית שלך רחוק מלהיות טירה בסקוטלנד, אבל גם דירת שלושה חדרים בת"א צריכה בדיקה מקיפה.

ביקורת מבנים

האויבים שאיימו למוטט אותך יחד עם ביתך השתנו. פעם הם היו ממלכה עוינת, היום מדובר בשלד מבנה לקוי. טוב, אז אולי הבית שלך לא יתמוטט, אבל במקרה שחשבת לקנות בית חדש או לשפץ את שלך, כדאי מאוד לערוך לו ביקורת מאת מהנדסי בניין מקצועיים. ביקורת מקיפה תזהה ליקויים מהותיים בבנייה, בריצוף, במערכות האינסטלציה השונות, בקירות ובעוד כל כך הרבה מקומות שלעולם לא חשבת שכדאי לבדוק. לכשלים הללו השפעה בטיחותית ומשפטית שאין להתעלם ממנה.

מביקורת מבנים יסודית אי אפשר להסתיר כלום

צילום צנרת ביוב

ביקורת מקצועית למבנה, שנעשית בידי אנשי מקצוע מהימנים, תמצא לך את כלל הליקויים והכשלים ההנדסיים שאנשים מסוימים ירצו להסתיר ממך. באמצעות סריקה ויזואלית ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שום פרט אינו מוסתר. קבלנים, קבלני משנה או סתם בעלי נכסים המעוניינים למכור את הנכס שבבעלותם לא ישמחו לגלות כשיערכו להם ביקורת– ובצדק: כמעט ולא ניתן להתגונן מפני ביקורת יסודית, בטח שלא לשטות בה. כמובן, בהנחה שהביקורת נעשית על ידי מהנדסים מקצועיים בעלי ניסיון מוכח.

אי אפשר לעבוד עליך בעיניים

נניח שהחלטת לערוך בדיקת מבנים לנכס רגע לפני קנייה. הובטח לך שהוא עומד בכל התקנים וזו ממש "בובה של דירה" ובבדיקה התגלו ליקויים משמעותיים. מה הלאה? נורא פשוט: בסיום הבדיקה מהנדס הבניין מגיש לך דו"ח מפורט ובו כל הכשלים שהתגלו במהלך הבדיקה, לרבות ליקויים בתחום ההנדסה, החשמל והאינסטלציה. בנוסף לכך הדו"ח יכלול עלות משוערת של תיקון הכשלים והכי חשוב – הדו"ח מהווה ראייה בבית המשפט, במקרה הצורך, והוא נחשב ל"חוות דעת מומחה".

לפני שמגיעים אל בית המשפט

אם להגיע לבית משפט נשמע לך כמו צעד מרחיק לכת מדי, אנחנו מבינים אותך. לא לכל אחד מתאים להתחיל תהליך לא נעים של סכסוך משפטי ארוך ומייגע. אל דאגה – ביקורת מבנים לא מסתכמת אך ורק בבית משפט, שכן על פי חוק, ניתן לחייב את הקבלן לתקן על חשבונו את הליקויים והכשלים שנמצאו בתהליך בדיקת מבנים שנעשתה בצורה מקצועית על ידי מהנדס שהוסמך לכך.

קבוצת הדר לשירותך

לקבוצת הדר ניסיון עשיר של מעל עשר שנים בתחום ביקורת מבנים והיא מעסיקה את מיטב מהנדסי הבניין בשוק. שימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת וליווי מקצועי לכל אורך הדרך מקנה לקבוצת הדר את היתרון על פני המתחרים. נוסיף לכל זה מחיר הגון, יחס אישי שאין שני לו ופריסה ארצית ומצאת את המומחים שיערכו ביקורת לנכס שלך, או לזה שעתיד להיות שלך.

לביקורת מבנים אצל המומחים של קבוצת הדר

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

מצלמת אינפרא אדום

אם אתם מתעניינים ברישות הבית או המשרד במצלמות, בהתקנת מערכת אזעקה או אפילו באיתור תקלות בתוך קווי ביוב, סביר להניח שנתקלתם בביטוי מצלמה אינפרא אדום

סוגי צנרת המתאימים לתעשייה

בתעשייה המסורתית והמתקדמת יש שימוש נרחב בכל סוגי הצנרת, הן צינורות פלסטיק והן צינורות המיוצרים מסוגים שונים של תרכובות ומתכות. לצנרת יש מגוון שימושים בתעשייה,

מה בין מחלות ותברואה?

לא רבים יודעים זאת אך עד המאה ה-19 אירופה הייתה נגועה במגפות בלתי פוסקות. אפילו בסוף מלחמת העולם הראשונה בשנת 1920 הייתה מגפת שפעת באירופה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!