ביקורת מבנים

הבית שלך, מלבד היותו הקנייה הכי יקרה שלך לכל ימי חייך, הוא גם המבצר הפרטי שלך. נכון, עברנו את ימי הביניים והבית שלך רחוק מלהיות טירה בסקוטלנד, אבל גם דירת שלושה חדרים בת"א צריכה בדיקה מקיפה.

ביקורת מבנים

האויבים שאיימו למוטט אותך יחד עם ביתך השתנו. פעם הם היו ממלכה עוינת, היום מדובר בשלד מבנה לקוי. טוב, אז אולי הבית שלך לא יתמוטט, אבל במקרה שחשבת לקנות בית חדש או לשפץ את שלך, כדאי מאוד לערוך לו ביקורת מאת מהנדסי בניין מקצועיים. ביקורת מקיפה תזהה ליקויים מהותיים בבנייה, בריצוף, במערכות האינסטלציה השונות, בקירות ובעוד כל כך הרבה מקומות שלעולם לא חשבת שכדאי לבדוק. לכשלים הללו השפעה בטיחותית ומשפטית שאין להתעלם ממנה.

מביקורת מבנים יסודית אי אפשר להסתיר כלום

ביקורת מקצועית למבנה, שנעשית בידי אנשי מקצוע מהימנים, תמצא לך את כלל הליקויים והכשלים ההנדסיים שאנשים מסוימים ירצו להסתיר ממך. באמצעות סריקה ויזואלית ושימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים שום פרט אינו מוסתר. קבלנים, קבלני משנה או סתם בעלי נכסים המעוניינים למכור את הנכס שבבעלותם לא ישמחו לגלות כשיערכו להם ביקורת– ובצדק: כמעט ולא ניתן להתגונן מפני ביקורת יסודית, בטח שלא לשטות בה. כמובן, בהנחה שהביקורת נעשית על ידי מהנדסים מקצועיים בעלי ניסיון מוכח.

אי אפשר לעבוד עליך בעיניים

נניח שהחלטת לערוך בדיקת מבנים לנכס רגע לפני קנייה. הובטח לך שהוא עומד בכל התקנים וזו ממש "בובה של דירה" ובבדיקה התגלו ליקויים משמעותיים. מה הלאה? נורא פשוט: בסיום הבדיקה מהנדס הבניין מגיש לך דו"ח מפורט ובו כל הכשלים שהתגלו במהלך הבדיקה, לרבות ליקויים בתחום ההנדסה, החשמל והאינסטלציה. בנוסף לכך הדו"ח יכלול עלות משוערת של תיקון הכשלים והכי חשוב – הדו"ח מהווה ראייה בבית המשפט, במקרה הצורך, והוא נחשב ל"חוות דעת מומחה".

לפני שמגיעים אל בית המשפט

אם להגיע לבית משפט נשמע לך כמו צעד מרחיק לכת מדי, אנחנו מבינים אותך. לא לכל אחד מתאים להתחיל תהליך לא נעים של סכסוך משפטי ארוך ומייגע. אל דאגה – ביקורת מבנים לא מסתכמת אך ורק בבית משפט, שכן על פי חוק, ניתן לחייב את הקבלן לתקן על חשבונו את הליקויים והכשלים שנמצאו בתהליך בדיקת מבנים שנעשתה בצורה מקצועית על ידי מהנדס שהוסמך לכך.

קבוצת הדר לשירותך

לקבוצת הדר ניסיון עשיר של מעל עשר שנים בתחום ביקורת מבנים והיא מעסיקה את מיטב מהנדסי הבניין בשוק. שימוש בטכנולוגיה הכי מתקדמת וליווי מקצועי לכל אורך הדרך מקנה לקבוצת הדר את היתרון על פני המתחרים. נוסיף לכל זה מחיר הגון, יחס אישי שאין שני לו ופריסה ארצית ומצאת את המומחים שיערכו ביקורת לנכס שלך, או לזה שעתיד להיות שלך.

לביקורת מבנים אצל המומחים של קבוצת הדר

צילום צנרת ביוב

More to explorer

מצלמת ביוב

צילום קווי ביוב המדריך המלא

  שלח זה מרגיז כשהשירותים, אמבטיה או הברז נסתמים, אך כאשר נסתם אחד מקווי הביוב- יש לכם כבר בעיה אמתית. חסימה בביוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.