שאלות נפוצות שחשוב לדעת על שירותי ביובית

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

ביובית בצפוןלפני שאתם מזעיקים ביובית בצפון, ככל הנראה יש לכם לא מעט סימני שאלה בראש. הרי מדובר על שירות שלא יוצא לכם להזמין אותו בכל יום, ואם כבר אתם מזמינים מוטב כי תהיו בטוחים בקבלת ההחלטות הסופיות. אז אילו שאלות הכי שכיחות בכל מה שקשור לעולם של שירותי ביובית? אנו ננסה לרכז עבורכם את כל השאלות השכיחות ביותר, כך שתקבלו עליהם תשובה חד משמעית. כל עוד אתם משאירים לעצמכם סימני שאלה, לא מן הנמנע כי לא תהיו בטוחים שהשירות הספציפי הזה הוא לא בהכרח השירות הנכון.

 

מדוע שתעדיפו להזעיק ביובית 24/7 ולא אינסטלטור?

האינסטלטור הוא איש המקצוע שאמור לסייע לכם להתמודד עם כל מיני בעיות הקשורות למערכת הביוב. אך בפועל היכולות של האינסטלטור הן מוגבלות, ועם סתימות קשות הוא לא באמת יוכל להתמודד בצורה יעילה. זה לא אומר שאתם צריכים להשאיר את הסתימות הקשות כפי שהן. כל מה שנדרש מכם לעשות זה להזעיק ביובית בצפון, כי עם בעיות רציניות רק היא תוכל לספק מענה מקצועי.

מדוע חשוב להזעיק ביובית בצפון בהקדם?

אנו הישראלים אוהבים מאוד להתמהמה כאשר אנו מזעיקים אנשי מקצוע כאלה או אחרים. אך כאשר מדובר על תקלה הקשורה למערכת הביוב, מוטב שלא להתמהמה יתר על המידה. הסיבה לכך היא שכל זמן שבו אתם ממתינים הוא זמן שבו הסתימה או הנזילה רק עשויות להחמיר. אין שום סיכוי שהתקלה תסתדר מעצמה, כך שאין שום הגיון להמתנה. מוטב להזעיק אנשי מקצוע בהקדם האפשרי כדי לפתור את התקלה פעם אחת אך לתמיד.

כמה עולה להזמין שירותי ביובית?

העלות של ביובית כמו בדיוק העלות של אינסטלטור משתנה בהתאם למצב בפועל. יש פעמים שהעלות תהיה נמוכה ויש פעמים אחרות שבהן העלות עשויה להיות יקרה יותר. ככל שהתקלה שאיתה צריכים להתמודד היא רצינית, כך גם העלויות צפויות להרקיע שחקים בהתאם. בנוסף הזמנת ביובית 24/7 בשעת לילה מאוחרת או ביום שבת עשויה לייקר את העלויות בהשוואה להזמנת ביובית ביום רגיל או בשעה רגילה. כך שמוטב שתיקחו גם את הנושא הזה לתשומת הלב שלכם בעת קבלת ההחלטה הסופית.

 

האם הביובית פותרת את כל הבעיות?

ברוב המקרים הזמנת ביובית בצפון תהיה האלמנט שיפתור את התקלה שממנה אתם סובלים. אחוזי ההצלחה של הביובית הם אחוזי הצלחה מאוד גבוהים, בהשוואה לאחוזי הצלחה של כל בחירה אחרת שתוכלו לעשות. כל עוד הביובית מופעלת על ידי אנשי מקצוע מנוסים שמזהים את מקור התקלה, אין סיבה אמיתית שהבעיה תחזור על עצמה בעתיד. רק תעשו בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה, כך תביאו את עצמכם למצב שבו העתיד ייראה טוב בהרבה. ולא תתמודדו עם תקלות שונות שעלולות להדיר שינה מעיניכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

אינסטלציה
מתי צריך להזמין איש אינסטלציה?

ישנם מספר סימנים המעידים שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור. אם אתה מבחין בנזילות בצנרת, לחץ מים נמוך או רעשים מוזרים המגיעים ממערכת האינסטלציה שלך, עדיף להתקשר לאיש מקצוע. התעלמות מבעיות אלו עלולה להוביל לבעיות משמעותיות יותר בהמשך.

נזילת מים
רטיבות בקירות פנימיים – כיצד מתמודדים?

​ ​רטיבות בקיר פנימי היא תופעה נפוצה בה מופיעים סימני לחות, כתמים או עובש על קירות הבית מבפנים. רטיבות זו נובעת מחדירת מים או אדי מים אל תוך הקיר, והיא עלולה לגרום לנזקים משמעותיים למבנה ולפגוע בבריאות הדיירים. הרטיבות יכולה להופיע בכל חלקי הקיר, אך נפוצה במיוחד באזורים הסמוכים לצנרת, חלונות ודלתות.

water
התפקיד המכריע של שיקום שפכים בשיקום מאגרים

מחסור במים הוא נושא קריטי איתו מתמודדות מדינות רבות בעולם, כולל ישראל. כמדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, ישראל נמצאת בחזית הפתרונות החדשניים להתמודדות עם בעיה זו. פתרון אחד כזה הוא שיקום שפכים, שלו תפקיד מכריע בשיקום ומילוי מאגרי מים.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!