צנרת ביוב גבריט

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

צנרת ביוב גבריט

צנרת ביוב, במיוחד כזאת המונחת מחוץ למבנה היא צנרת שחשופה ללא מעט גורמים מאיימים, שיכולים להזיק לה וזאת, מעבר ל"איומים" שחלים עליה מעצם תפקידה. ידוע לכל איש מקצוע בתחום, שהאיומים המשמעותיים ביותר מתקיימים בנקודות החיבור שבין צינור לצינור. כל נקודת חיבור כזאת יוצרת נקודת חיכוך שבה יכולות להיווצר תקלות מסוגים שונים. צנרת ביוב גבריט היא צנרת רובסטית שמיועדת לפתור בדיוק את האתגרים האלה עימם מתמודדת מערכת ביוב ועל סוג הצנרת הזאת ויתרונותיה, מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של חברת דן ביוב.

צנרת ביוב גבריט

מהם האתגרים עימם מתמודדת צנרת ביוב?

צנרת ביוב היא צנרת חזקה ועמידה מאוד, אבל במקביל עליה להתמודד גם עם עומסים רבים ועם איומים שונים שלעיתים מגיעים מחוצה לה. כך למשל, צנרת ביוב המונחת מחוץ למבנה, חשופה לאיומים מצד שורשי עצים ועשבים הצומחים סביבה ויכולים לגרום לה לסדקים, שברים, פגיעה באיטום שבין שני צינורות וכמובן חדירה אל תוך הצינור דרך נקודת החיבור בין שני צינורות. על כך אפשר להוסיף את תנודות הקרקע שיכולות לגרום לדפורמציות. זאת מעבר לאתגרים שעימם מתמודדת כל צנרת ביוב ואשר נובעים מאופי זרימת מי השפכים בתוכה – בתוך כל צנרת ביוב, הנקודות הרגישות ביותר הן הנקודות בהן החיכוך הוא הגבוה ביותר. כך למשל, בזוויות הצנרת ובמיוחד בחיבורי צנרת יכולים להצטבר שפכים גולמיים ולהגביר את הסיכוי לנזילה, פריצת איטום וכן הלאה.

כיצד מסייעת צנרת ביוב גבריט?

צנרת ביוב גבריט היא צנרת המיוצרת על ידי חברת גבריט השווייצרית ומתאפיינת בשיטת חיבור ייחודית משלה, כמובן מעבר לרובסטיות המבנית שמאוד מאפיינת אותה. שיטת חיבור זו בין צינור לצינור לצורך יצירת קו ביוב, מבוססת על ריתוך אלקטרודות במקום על טבעת איטום. להבדל קטן זה יש השפעה דרמטית על רמת התפקוד של הצנרת כולה, שכן שיטת הריתוך מפחיתה מאוד את מידת החיכוך של השפכים בתוך הצינור עם טבעת האיטום, שכעת כלל אינה נדרשת. מעבר לכך, שיטת הריתוך מעניקה לחיבור חוזק מבני מוגבר, המאפשר לו להתמודד עם "איומים" חיצוניים כמו שורשי עצים או תנודות קרקע. החיבור הוא חזק יותר, אטום יותר ועמיד יותר ולכן מפחית מאוד גם את שיעור התקלות הנובעות ממנו.

באילו מקרים נעשה שימוש בצנרת זו?

הצנרת אינה נדרשת בכל מערכת ביוב ולבטח לא בכל חלקי המערכת. ככלל, מחברים רגילים וזוויות רגילות, יכולים לשמש היטב כל מערכת ביוב המוצבת בתוך מבנה סגור ומבוססת על צינורות ביוב רגילים. צנרת ביוב גבריט נכנסת לתמונה בעיקר בקווי ביוב שעוברים במרחבי חוץ במערכי ביוב שכונתיים, אזוריים, עירוניים ובינעירוניים. כמו כן, צנרת זו משמשת גם למטרות שונות פרט לפינוי שפכים, בעיקר במפעלי תעשייה כבדה בהם נדרשת צנרת חזקה ורובסטית בעלת חוזק מבני גבוה. צנרת גבריט היא כמובן צנרת מאוד יעילה, חזקה ועמידה, אך היא גם יקרה יותר והיא דורשת התקנה מורכבת יותר ועל כן אין שום סיבה להחליף את כל סוגי הצנרת הקיימים בצנרת זו, שהתועלת שלה במקרים רבים אינה משמעותית. לעומת זאת, התקנת צנרת ביוב היכן שהיא יכולה לתרום ערך רב, יכולה לחסוך המון צרות בעתיד וגם המון הוצאות עתידיות על תיקונים והחלפות צנרת ביוב.

היכן אפשר להשיג את הצנרת?

ובכן, צנרת ביוב גבריט היא לא פריט שהולכים ורוכשים כך סתם, אלא צריכה להופיע כחלק מתכנית ניקוז שלמה כשההחלטה לגביה מתקבלת בדרך כלל על ידי גורמים מקצועיים, כמובן בשיתוף הלקוח. אתם בהחלט יכולים לבסס את מערך הביוב שלכם על צנרת גבריט, אם כי כאמור, לא בטוח שיש לה בהכרח תועלת בכל חלקי מערכת הביוב שלכם. על כן, את ההחלטה על השילוב של צנרת גבריט בכל מערך ביוב יש לקבל בסיוע גורם מקצועי, שמתמחה בתכנון והתקנה של מערכות ניקוז והוא גם הגורם שיוכל להמליץ לכם על עצם השימוש בצנרת ועל הדגמים הספציפיים הדרושים לכם במונחי קוטר, עובי דופן וכן הלאה.

האם חברת דן ביוב עובדת עם צנרת ביוב גבריט?

התשובה היא בהחלט כן. חברת דן ביוב היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום מערכות ומערכי ביוב וככזאת, מספקת החברה את כל סוגי השירותים למערכות ביוב ובכלל זה גם תכנון מערכי ביוב והתקנת צנרת ביוב, לרבות באמצעות צנרת ביוב גבריט.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

water
התפקיד המכריע של שיקום שפכים בשיקום מאגרים

מחסור במים הוא נושא קריטי איתו מתמודדות מדינות רבות בעולם, כולל ישראל. כמדינה הידועה באקלים הצחיח שלה, ישראל נמצאת בחזית הפתרונות החדשניים להתמודדות עם בעיה זו. פתרון אחד כזה הוא שיקום שפכים, שלו תפקיד מכריע בשיקום ומילוי מאגרי מים.

שיפוצים
המדריך השלם להחלפת צנרת הביוב

היציאה לשיפוצים בבית היא מסע הכולל שינוי חללי מגורים כדי לענות על צרכים מתפתחים והעדפות עיצוביות. בין שלל השיקולים, אחד מהיבטים שלעתים קרובות מתעלמים ממנו הוא בריאות מערכת הביוב של הבית. אמנם זה לא הנושא הזוהר ביותר, אך טיפול בהחלפת צנרת ביוב במהלך שיפוצים הוא שלב מכריע בהבטחת אורך החיים והפונקציונליות של הבית, בטח ובטח אם כבר קיימות בעיות בביוב.

שיפוצים
המדריך למשפץ הירושלמי – מה אתם חייבים לדעת על אבן הבניה של העיר

חדשים בתחום השיפוצים בעיר ירושלים? יש דבר אותו כל אדם במדינה יודע – בעיר ירושלים בונים עם אבן ירושלמית, האם יש לכם ניסיון בעבודה עם האבן? האם אתם מכירים את ההיסטוריה שלה ואת השימוש בה? אם לא, וגם אם כן, הכנו לכם מדריך קצר וקולע עם כל מה שאתם צריכים לדעת על האבן הכי מפורסמת העיר הבירה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!