חיטוי מאגרי מים

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

 

מים, גם מים לשתייה, יכולים להביא איתם מזהמים רבים שבשימוש בודד אל מייצרים כל נזק ממשי, אבל לאורך זמן יכולים להצטבר לכדי סיכון בריאותי ותברואתי למשתמשים במים. בהתאם לכך, אחת לתקופה נהוג לבצע חיטוי מאגרי מים לצינורות המים, במיוחד כאשר מדובר במים המשמשים לייצור מזון ומשקאות, לייצור תרופות, להשקיה וכדומה, אך לא רק.

 

מדוע בכלל נדרש חיטוי מאגרי מים?

קווי מים, מן הסתם, הם צינורות המיועדים להוביל מים מנקודה לנקודה, ממאגר המים המרכזי אל הצרכנים השונים ואל הברזים השונים אצל כל צרכן. מים אלה נמצאים בזרימה חלק מן הזמן, אך רוב הזמן הם פשוט עומדים בתוך הצינורות וממתינים לצריכת מים של צרכן הקצה, שתתחיל את זרימת המים מחדש. לאורך זמן, עמידתם של המים בצנרת גורמת לשקיעה של מזהמים כדוגמת מתכות כבדות, גרגרי חול ועפר זעירים ומזהמים שונים שחדרו למים. מזהמים אלה מתקבעים על גבי דפנות הצנרת הפנימיות והופכים למעשה למקור זיהום פנימי בצנרת עצמה.

חיטוי מאגרי מים הוא תהליך שבמסגרתו עוברת הצנרת הפנימית תהליך יסודי של ניקוי וחיטוי להסרת כל המזהמים, והוא עשוי להידרש גם בקווי מים שעברו אירוע כלשהו שמעלה חשש לזיהום במים שהם מובילים, אבל גם בקווי מים רגילים ותקינים, שחשוב לבצע בהם חיטוי אחת לתקופה על מנת להבטיח את איכות המים הזורמים בהם.

 

מי מבצע חיטוי קווי מים?

חיטוי קווי מים הוא תהליך מקצועי מאוד שמחייב ידע מקצועי בכל שלבי הפרוצדורה, ולכן את התהליך יכול לבצע אך ורק אדם בעל הסמכה רשמית בתחום של חיטוי מאגרי מים. איש המקצוע לומד למעשה את כל הסיכונים של מזהמים בקווי מים, את כל סוגי חומרי החיטוי ואופן היישום שלהם בצורה בטוחה ואפקטיבית, וכמובן את השלבים השונים שיש לבצע על מנת להשיג את החיטוי המיטבי של קווי המים, ובכלל זה בדיקת איטום של קו המים, ביצוע איטום, ניקוי דפנות הצנרת, הזרמת חומרי חיטוי, שטיפה יסודית ובדיקת איכות המים.

 

אם יש לכם חשש שהמים הזורמים בקו המים שלכם הם מזוהמים, אם אתם חווים תחלואה גבוהה באזור המגורים שלכם ללא הסבר נראה לעין, אתם בהחלט רוצים להזמין את השירות של חיטוי קווי מים. מים הם מקור החיים, אך הם יכולים להוביל איתם גם גורמים מזהמים רבים שיכולים ליצור נזק מיידי או נזק איטי לאורך זמן. חיטוי תקופתי יפתור כל בעיית מזהמים בקו המים ויבטיח שימוש בטוח במי הברז.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

מצלמת אינפרא אדום

אם אתם מתעניינים ברישות הבית או המשרד במצלמות, בהתקנת מערכת אזעקה או אפילו באיתור תקלות בתוך קווי ביוב, סביר להניח שנתקלתם בביטוי מצלמה אינפרא אדום

סוגי צנרת המתאימים לתעשייה

בתעשייה המסורתית והמתקדמת יש שימוש נרחב בכל סוגי הצנרת, הן צינורות פלסטיק והן צינורות המיוצרים מסוגים שונים של תרכובות ומתכות. לצנרת יש מגוון שימושים בתעשייה,

מה בין מחלות ותברואה?

לא רבים יודעים זאת אך עד המאה ה-19 אירופה הייתה נגועה במגפות בלתי פוסקות. אפילו בסוף מלחמת העולם הראשונה בשנת 1920 הייתה מגפת שפעת באירופה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!