איתור נזילות

שירותי ביוב זה לא משחק!
אל תתפשרו על אנשי מקצוע זולים בלי ניסיון ותעודות!

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

נזילות פוגעות באיכות החיים ומסכנות את הרכוש האישי, את הציוד ואת המבנה. החדשות הטובות הן שאפשר לטפל בנזילות אך התנאי הוא שימוש בציוד איתור איכותי ומתקדם.

כיצד מבצעים איתור נזילות?

איתור מקצועי של כל סוגי הנזילות מתבצע בעזרת ציוד מתקדם. הציוד המשמש לטובת איתור מן הסוג הזה מכונה "מצלמה תרמית" ומטרתו לאפשר הדמיה תלת ממדית על פי מדידת טמפרטורה. בעזרת מצלמה תרמית ניתן לאתר נזילות סמויות באזורים לא נגישים או לעקוב אחר מקורן של נזילות גלויות. לשם השוואה, סוג אחר של ציוד שמשמש לאיתור סוגים שונים של נזילות יכול להיות סיב אופטי, רובוט זעיר או גלאי אלקטרומגנטי. בכל מקרה, הדבר העיקרי הוא להתחיל מוקדם את תהליך האיתור וזאת על מנת למנוע מצב שבו הנזילה מחמירה וגורמת נזקים בלתי הפיכים.

היתרונות של איתור נזילות מוקדם

איתור נזילות הוא שירות שבעזרתו ניתן להגן על הנכס ועל ציוד אישי מפני בלאי, שחיקה והצטברות עובש או פטריות. במקביל, האיתור מאפשר לעצור נזילות מים שגורמות לעלייה דרמטית בחשבון המים החודשי. מעבר לכך, שירותי האיתור מיועדים לכל סוגי הבתים והם חשובים בדירות חדשות בדיוק כמו בדירות ישנות.

זו גם הסיבה בגללה שירותי האיתור ניתנים כחלק בלתי נפרד מתהליך מסודר של בדק בית לקבלנים ומשקיעים מענף הנדל"ן. עבודות איתור שמתבצעות עם ציוד מקצועי ומתקדם מבטיחות פתרון מלא של התקלה ומעורבות של מהנדס בניין גם מאפשרת התמודדות עם בעיות לא צפויות.

בעיות נוספות שאפשר לאתר בעזרת ציוד מתקדם

שימוש במצלמה תרמית או בסוג אחר של ציוד איתור מעניק הזדמנות טובה לבדוק האם קיימות בעיות תשתית נוספות במבנה. ראשית, ניתן להשתמש בציוד הקיים כדי לאתר לא רק נזילות סמויות וגלויות אלא גם רטיבות ולחות. איתור של מוקדי הרטיבות והלחות עשוי להוביל לאיתור בעיה גורפת יותר ולחסוך זמן יקר.

שנית, הציוד הקיים מתאים לאיתור וחדירת מי גשמים, לאיתור בעיות אינסטלציה, לאיתור בעיות איטום ובמקרים מסוימים גם לביקורת מבנים. המאפיין המשותף לכולם בא לידי ביטוי באחוזי ההצלחה הגבוהים של האיתור וביתרונותיו בטווח הקצר והארוך.

השוואה בין סוגי ציוד לאיתור

הציוד המתאים לאיתור של נזילות גלויות או סמויות נבחר לפי המאפיינים בשטח. אם הנגישות מוגבלת ולא ניתן להגיע לעומק הצינורות, צריך להחדיר מצלמה תרמית קטנה ולשלוט בה מרחוק. מנגד, במקרים של נזילות גלויות אפשר לעקוב אחר מקור הבעיה בעזרת סיב אופטי. השאיפה היא בכל מקרה לחסוך זמן והוצאות ולדאוג שהנזילה תאותר במלואה לפני שהרטיבות תהפוך להיות בלתי נסבלת.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת 2 הצעות מחיר משתלמות השאירו פרטים בטופס או התקשרו!

מצלמת אינפרא אדום

אם אתם מתעניינים ברישות הבית או המשרד במצלמות, בהתקנת מערכת אזעקה או אפילו באיתור תקלות בתוך קווי ביוב, סביר להניח שנתקלתם בביטוי מצלמה אינפרא אדום

סוגי צנרת המתאימים לתעשייה

בתעשייה המסורתית והמתקדמת יש שימוש נרחב בכל סוגי הצנרת, הן צינורות פלסטיק והן צינורות המיוצרים מסוגים שונים של תרכובות ומתכות. לצנרת יש מגוון שימושים בתעשייה,

מה בין מחלות ותברואה?

לא רבים יודעים זאת אך עד המאה ה-19 אירופה הייתה נגועה במגפות בלתי פוסקות. אפילו בסוף מלחמת העולם הראשונה בשנת 1920 הייתה מגפת שפעת באירופה

הוספת ממ"ד לבית קיים

  הוספת ממ"ד לבית קיים היא אופציה מעולה שמשרתת אותנו במצבי חירום שונים בהם אנו זקוקים להגנה מיידית. עם הוספת ממ"ד לבית קיים תוכלו להגן

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!